Pradinis Kitas sportas Vyko miesto mokyklų kvadrato varžybos

Vyko miesto mokyklų kvadrato varžybos

955
2

Spalio 25, 26 dienomis ir lapkričio 9 dieną, vyko Ukmergės miesto mokyklų 2017 – 2018 m. m. sporto žaidynių berniukų ir mergaičių (2005 metų gimimo ir jaunesnių) ir pradinių klasių moksleivių (2007 m. gimimo ir jaunesnių) kvadrato varžybos.

Dukstynos pagr. mokyklos komanda

Tarp mergaičių (2005 m. gim. ir jaunesnių) stipriausia buvo ir pirmąją vietą iškovojo Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Loreta Raugevičiūtė). Antrąją vietą iškovojo Užupio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda (mokytojos Rasa Žydelienė ir Daiva Sabaliauskaitė). Ir trečioje vietoje liko ,,Šilo“ pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Rimantas Vadapalas).

Senamiesčio pagr. mokyklos komanda

Tarp berniukų (2005 m. gim. ir jaunesnių) stipriausia Senamiesčio pagrindinės mokyklos berniukų komanda (mokytojas Tomas Striukys), antroje vietoje ,,Šilo“ pagrindinės mokyklos berniukų komanda (mokytojas Ričardas Blažys). Trečiąją vietą iškovojo Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Vitalijus Martikonis) ir ketvirtąją – Užupio pagrindinės mokyklos berniukai (moktojos Rasa Žydelienė ir Daiva Sabaliauskaitė).

Pradinių klasių varžybose pirmąją vietą iškovojo ,,Šilo“ pagrindinės mokyklos komanda, antrąją – Užupio pagrindinė mokykla, trečiąją – Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda ir ketvirtąją – Senamiesčio pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Pirmųjų vietų komandos nugalėtojos rajonui atstovaus zoninės varžybose.

Ukmergės sporto centro informacija

Dukstynos pagr. mokyklos komanda
Užupio pagr. mokyklos komanda

Šilo pagr. mokyklos komanda
Šilo pagr. mokyklos pradinukai
Senamiesčio pagr. mokyklos komanda

2 KOMENTARAI

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here