Pradinis Sportas Kitas sportas Velykinė sporto centro auklėtinių plaukimo šventė

Velykinė sporto centro auklėtinių plaukimo šventė

2148
0

Saulėtą kovo 24 d. Ukmergės sporto centro auklėtiniai rinkosi į baseiną, kur vyko Velykinis plaukimo turnyras. Šio turnyro tikslas – sporto centro skirtingų sporto skyrių auklėtinių bendravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas.

Į varžybas susirinko per 70 mokinių iš įvairių sporto šakų ir amžiaus grupių. Baseine galima buvo sutikti ir pirmoką, ir dvyliktoką.

Visi dalyviai buvo suskirstyti į atskiras amžiaus grupes. Tarpusavyje varžėsi 5-6 kl., 7-8 kl. ir 9-12 klasių mokiniai.

Šiose varžybose dalyvavo futbolo, dziudo, krepšinio, šachmatų ir plaukimo skyrių komandos. Komandas plaukimo takeliuose palaikė ne tik mokinių treneriai, bet ir atvykę šeimos nariai. Emocijų netrūko ne tik vandenyje, bet ir sirgalių pusėje. Vaikai plaukdami labai stengėsi, jaudinosi, kad nenuvilti savo komandos draugų, buvo didelis noras laimėti. Susirinkusi palaikymo komanda garsiais šūksniais ir plojimais ragino plaukikus kuo greičiau paliesti baseino sienelę.

Susumavus rezultatus, 5-6 klasių mokinių tarpe I vietą iškovojo šachmatų skyriaus mokiniai, II vietą – futbolo skyrius, III – vietą – taip pat futbolininkai.

7-8 klasių tarpe greičiausiai plaukė ir I vietą iškovojo futbolo skyrius, II vietą – dziudo skyriaus sportininkai, treti liko taip pat futbolo skyriaus mokiniai.

Ypač atkakli kova plaukimo takeliuose vyko tarp 9-12 klasių mokinių. Greitesni buvo krepšininkai, kurie ir iškovojo pirmąją vietą. Antri liko dziudo skyriaus sportininkai.

Ukmergės sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Miglė Ivanauskienė dėkojo visiems sportininkams ir jų treneriams už aktyvų, gražų dalyvavimą šiose varžybose.

Ukmergės sporto centro direktorius Vytautas Tutlys apdovanojo plaukimo varžybų nugalėtojus taurėmis ir medaliais, saldžiais prizais. Neliko nuskriausti ir visi kiti sportininkai dalyvavę Velykiniame plaukimo turnyre. Jiems buvo įteikti atminimo medaliai.