Pradinis Sportas Kitas sportas Ukmergės sporto centro komanda iškovojo antrą vietą

Ukmergės sporto centro komanda iškovojo antrą vietą

2509
0

Savaitgalį Moksleivių krepšinio lygoje „Perlas“ virė aistros. O Ukmergėje keturios geriausios Jaunių U18 merginų čempionato, B diviziono komandos, kovojo dėl medalių ir bilietų į aukštesnio diviziono kovas.

Dvi pergalės iš trijų galimų ir antrąją vietą iškovojo Ukmergės sporto centro komanda. Ukmergiškės 77:60 nugalėjo „Aistes“, 63:50 palaužė Kėdainių SC ir minimaliu rezultatu 61:68 nusileido Biržų SC. Ukmergės komandos sudėtyje žaidė: Gabija Maleckaitė, Gabija Kuliešaitė, Kamilė Statauskaitė, Vesta Peregorodejevaitė, Martyna Čepaitė, Luka Kuzmaitė, Ema Januškevičiūtė, Justė Pažūsytė, Deira Puišytė, Ieva Bakučionytė, Dagnė Gaidytė, Kamilė Žiedelytė, Iveta Žižytė. Komandos sporto mokytoja Nijolė Vadapalienė.

1-2 vietas užėmusios komandos dalyvauja peržaidime dėl patekimo į A divizioną.

Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Kėdainių SC komanda, kuri paskutinę dieną 78:70 palaužė kaunietes.