Pradinis Sportas Kitas sportas UKMERGĖS SPORTO CENTRO AUKLĖTINIAI SUŽIBĖJO LIETUVOS JAUNIŲ SAMBO ŽAIDYNIŲ FINALINĖSE VARŽYBOSE

2432
4

2017 m. rugsėjo 22-23 dienomis Palangoje vyko Lietuvos jaunių sambo žaidynių finalinės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo apie 120 sportininkų iš 14 Lietuvos miestų bei rajonų.

Ukmergės sporto centrui teisę dalyvauti šiose varžybose iškovojo 11 Ukmergės sporto centro auklėtinių, kuriuos treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras Sakas, Eugenijus Simonaitis ir Rimantas Lenartavičius.

Per visą Ukmergės sporto centro istoriją bendro fizinio, taktinio, techninio pasirengimo dėka visi 11 auklėtinių iš šių žaidynių grįžo pasipuošę medaliais.

I vietas iškovojo Austėja Šidlauskaitė (56 kg.), Judita Pintukaitė (75 kg.), Arūnas Lukoševičius (70 kg.).
II vietas iškovojo Kaparas Žaldosbekovas (56 kg.), Tautvydas Vilčinskas (65 kg.).
III vietas iškovojo Kornelija Čepaitė (56 kg.), Deimantė Sakalauskaitė (60 kg.), Artūras Jakavičius (48 kg.), Renaldas Čivilis (56 kg.), Povilas Užtupys (70 kg.), Borisas Jablonskis (75 kg.).

Didžiuojamės šiais jaunaisiais Ukmergės sporto centro kovotojais.