Pradinis Sportas Kitas sportas Šventupėje surengti naujamečiai merginų turnyrai

Šventupėje surengti naujamečiai merginų turnyrai

2035
0

Sausio 5 ir 6 dienomis Šventupės sporto komplekse buvo surengti mažojo futbolo turnyrai mergaitėms ir merginoms.

Pirmąją varžybų dieną susirungė keturios 2005 metų gimimo žaidėjų ekipos: Ukmergės SC pirma ir antra komandos, FK „Jonava“ ir Utenos FK „Utenis“.

Ukmergės SC pirmoji komanda laimėjo visas dvikovas ir surinko 9 taškus, o toliau išsirikiavo jonavietės (6 t.), uteniškės (3 t.) ir jaunosios ukmergietės (0 t.). Geriausiomis komandų žaidėjomis atitinkamai pripažintos Kamilė Ivanovaitė, Ernesta Janavičiūtė, Neda Klezaitė, Austėja Pesliakaitė.

Sausio 6-ąją merginų turnyre išmėgino jėgas žaidėjos iš Ukmergės SC pirmos ir antros komandos, Panevėžio FA ir Vilniaus FM. 7 taškus iškovojusi Ukmergės SC pirma komanda iškovojo pagrindinį turnyro trofėjų, antrą vietą pelnė panevėžietės (5 t.), trečią vietą – vilnietės (4 t.), ketvirtą – jaunosios ukmergiškės (0 t.). Individualius prizus pelnė geriausios komandų žaidėjos: Simona Bagavičiūtė, Vismantė Čereškaitė, Aksinija Neznamova, Ligita Toropovaitė.