Pradinis Pranešimai Spalio 18 dieną kauks sirenos

Spalio 18 dieną kauks sirenos

575
0

Vadovaujantis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2016 m. sausio 8 d. įsakymu Nr. 1-3 patvirtintu Techniniu perspėjimo sistemos priemonių priežiūros organizavimo tvarkos aprašu (toliau – Tvarkos aprašas) š. m. spalio 18 d. vyks perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus aktyvuota perspėjimo sirenomis sistema (toliau – PSS) ir gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų tiekėjų tinklų infrastruktūrą, sistema.

PSS patikrinimo metu 11 val. 52 min. bus jungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos (toliau – Sirenos), 11 val. 55 min. šalies gyventojai apie patikrinimą bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir per UAB ,,Radiocentras“ radijo stotį. Gyventojai nuo 11 val. 52 min. iki 12 val. 03 min. taip pat bus perspėjami ir informuojami trumpaisiais pranešimais tiesiogiai į mobiliuosius telefonus. Pažymėtina, kad šie pranešimai bus perduodami tik į tuos mobiliuosius telefonus, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

Siekiant, sudaryti sąlygas gyventojams pasitikrinti, ar teisingai atlikti nustatymai mobiliuosiuose telefonuose trumpųjų perspėjimo pranešimų priėmimui, pranešimai nurodytu laiku bus siunčiami kas 1 min. Jeigu mobiliųjų telefonų nustatymai atlikti teisingai, bus priimtas tik vienas pranešimas.

Mobiliųjų telefonų nustatymo instrukciją ir detalesnę informaciją šiuo klausimu patiekiama internetinėje svetainėje http://gpis.vpgt.lt/

ukmerge.lt

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here