Po dramatiškos kovos „Spartakas” nugalėjo „Gramą”

1145
    0
    krepsinio_pirmenybes_020
    Net keturis mėnesius užsitęsusios rajono krepšinio pirmenybės baigėsi Futbolo-krepšinio klubo „Spartakas” pergale. Pasak krepšinio mėgėjų, pirmenybių finalas buvo įspūdingas ir dramatiškas.

Praėjusių metų pirmenybių nugalėtojai, klubas „Gramas”, po dviejų kėlinių pirmavo 17 taškų skirtumu, (32:49). Beveik niekas neabejojo, kad jie ir bus turnyro nugalėtojai. Tačiau trečiajame kėlinyje daugumai „Gramo” žaidėjų surinkus po 4 pražangas, jų gynyba susilpnėjo ir tuo pasinaudojo klubas „Spartakas”. Pataikę kelis tritaškius ir surengę ne vieną rezultatyvią ataką, kėlinio pabaigoje, „Spartakas” rezultatą išlygino (63:63).

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli ir emocionali kova, tačiau psichologinį karą laimėjo „Spartakas”. Po keturių kėlinių švieslentėje taip pat švietė 17 taškų skirtumas (100:83). Tik šį kartą, skirtingai nei po antro kėlinio, persvara buvo „Spartako” pusėje.

Trečiąją vietą pirmenybėse užėmė komanda „Užupys”, ketvirtąją Sporto centro I komanda. Geriausiais žaidėjais pripažinti: Laurynas Skapas, Gediminas Minderis, Edgaras Petrovas ir Karolis Dranseika. Šiemet pirmenybėse dalyvavo 20 komandų, buvo sužaistos 106 rungtynės. Pagal pajėgumą jos buvo suskirstytos į dvi lygas. II lygoje, finalinėje kovoje, klubas „Viesulas” nugalėjo „Ukmergės TK”, treti liko Želvos seniūnijos komanda, ketvirti klubas „Kablys”.

Naudingiausiais komandų žaidėjais tapo: Audrius Mikalajūnas, Vytautas Kapleraitis, Šarūnas Mockus ir Liudas Žuklys. Rajono krepšinio pirmenybės buvo skirtos šalies Nepriklausomybės dienai paminėti.