Pradinis Sportas Kitas sportas Tarpzoninėse kvadrato varžybose – Želvos gimnazijos komandos pergalės

Tarpzoninėse kvadrato varžybose – Želvos gimnazijos komandos pergalės

2440
0
Želvos gimnazijos komandos ir mokytojas Gintaras Markevičius

Sausio 28 dieną Želvos gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių 2004 m. ir jaunesnio amžiaus mokinių tarpzoninės kvadrato varžybos.

Berniukų ir mergaičių grupėje dalyvavo po tris rajonų komandas.

Mergaičių grupėje Želvos gimnazijos komanda nenusileido varžovėms ir iškovojo pirmąją vietą. Antroje vietoje  – Ignalinos rajono Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazija, trečioje – Kėdainių rajono Šėtos gimnazija.

Berniukų grupėje Želvos gimnazijos komanda nugalėjo visus varžovus ir iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą – Ignalinos rajono Vidiškių gimnazija, trečiąją – Vilniaus rajono Rudaminos ,,Ryto“ gimnazija.

Želvos gimnazijos komandos, kurias paruošė mokytojas Gintaras Markevičius, kovo mėnesį dalyvaus finalinėse kvadrato varžybose.

Šiais mokslo metais respublikinės mokyklų varžybos Želvos gimnazijoje vykdomos jau ne pirmą kartą. Gimnazijos bendruomenė visada šiltai pasitinka varžybų dalyvius ir tinkamai organizuoja varžybas.