Pradinis Šventės Miesto centre sužibo dvi Kalėdinės eglutės

Miesto centre sužibo dvi Kalėdinės eglutės

1127
0

Artėjant šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams miestas vis labiau puošiasi, atsiranda vis daugiau šventinių akcentų. Didžiausias renginys prieš šventes – ir mažus, ir didelius sutraukęs Kalėdinių eglučių įžiebimas. Mūsų mieste jos, kaip ir ankstesniais metais, – dvi. Viena – didelė ir graži prie Kultūros centro, kita – prie bažnyčios.

Ukmergės ypatybė ir grožis tas, kad abi eglutės yra gyvos. Jos išskirtinės tuo, kad po visų Kalėdinių švenčių neiškeliaus, o toliau augs ir lauks sekančių Kalėdų. Šalia Kultūros centro sužaliavo eglaičių giraitė, įsikūrė 5D kinas ir atrakcionai – kas strėlytėmis pataikys į keletą balionų, bus apdovanotas, o vaikučius nemokamai vežioja UAB „Narbutas Furniture Company“ padovanotas traukinukas. Jis veiks iki sausio 7 dienos. Traukinukas veiks darbo dienomis nuo 14 iki 20 val., savaitgaliais – nuo 11 iki 20 val., gruodžio 24 d. – nuo 11 iki 18 val.

Eglučių įžiebimo metu vaikučius ir jų tėvelius kartu atlikti stebuklingą veiksmą – prisikviesti Kalėdas padėjo Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas. Jie susirinkusius linksmino, su jais pokštavo ir kvietė Kalėdų Senelį. Pastarasis į pagalbą pasikvietė Ukmergės rajono merą Rolandą Janicką, miesto seniūnę Zitą Pečiulienę ir pagrindinių rėmėjų UAB „Narbutas Furniture Company“ personalo vadovę Jolantą Kuprionienę.

Įžiebus eglutes dangų nušvietė šventiniai fejerverkai, miniai žmonių koncertavo atlikėjas Jurgis Brūzga. Tuo metu ukmergiškiai ir miesto svečiai galėjo apsipirkti šventinėje mugėje.

Vaikučiams Kultūros centras paruošė ne tik šią šventę, bet ir spektaklį „Viskas kaip pasakoje“. Jį vaikai galės žiūrėti 17, 19 ir 21 dienomis. O kino filmukų mėgėjai kviečiami į animacinio kino seansus. Vaikų lauks animaciniai kino filmai: „Meškiukas Padingtonas 2“, „Kaip išgelbėti Kalėdas“, „Bulius Ferdinandas“ , „Magiška dėžutė“ ir „Balerina“.

Ukmergiškiai šventinę nuotaiką galės parsinešti gruodžio 20 dieną. Tądien, 13 valandą, prie Kultūros centro miškininkai vykdydami akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ nemokamai dalins eglių šakas.

Arvydas Pėšina

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here