Pradinis Pranešimai Išrinkti geriausi jaunieji policijos rėmėjai

Išrinkti geriausi jaunieji policijos rėmėjai

1274
12

Spalio 10 d. Ukmergės rajono policijos komisariate vyko Geriausio jaunojo policijos rėmėjo konkursas.

Konkurse dalyvavo 18 jaunųjų policijos rėmėjų – 13 merginų ir 5 vaikinai. Dalyviai privalėjo savo jėgas išbandyti keturiose rungtyse.

Žinių patikrinimo ir taktikos rungtyse geriausiai sekėsi Jono Basanavičiaus gimnazijos trečiokui Edvinui Bražinskui. Jam puikiai pasisekė atlikti taktikos rungtį, kurios metu buvo inscenizuota teisės pažeidimo situacija. Varžybų dalyviai privalėjo ne tik ją įvertinti, bet ir surašyti veiksmus, kurių imtųsi kaip jaunieji policijos rėmėjai.

Dėmesingumo rungtyje moksleiviams teko ieškoti daiktų. Dėmesingiausio jaunojo policijos rėmėjo vardas atiteko Antano Smetonos gimnazijos ketvirtokui Aurimui Banulevičiui. Taiklumo rungties nugalėtoja tapo Jono Basanavičiaus gimnazijos auklėtinė, antrokė Dovilė Subačiūtė.

Susumavus rezultatus buvo paskelbti pirmųjų vietų nugalėtojai. Geriausiu Ukmergės rajono jaunuoju policijos rėmėju išrinktas Edvinas Bražinskas, o merginų tarpe geriausia pripažinta Antano Smetonos gimnazijos antrokė Marielė Velevko. Jie Ukmergės rajono policijos komisariatui atstovaus Vilniaus apskrities geriausio jaunojo policijos rėmėjo konkurse.

Varžybų dalyvius, nugalėtojus pasveikino rajono policijos vadovas Mindaugas Petrauskas, bendruomenės pareigūnės Ingrida Dutkienė ir Daiva Novikienė. Jaunuoliams buvo padovanotos atminimo dovanos, kurias įsteigė konkurso rėmėjas UAB „Likmerė“.

Ukmergės policijos informacija

12 KOMENTARAI

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here