Pradinis Kiti renginiai Gėlininkai šventė jubiliejų

Gėlininkai šventė jubiliejų

607
0

Gėlės pražysta ir jos nedaro nieko, kad prisikviestų bites. Bitės atskrenda, nes gėlė pražydo ir paskleidė savo aromatą. Taip ir jūs, kai atveriate savyje tai, ką turite geriausia, kai pradedate skleisti gerumą ir meilę, pasaulis ir žmonės jums atsiveria tuo pačiu. Ir tai niekada nelieka nepastebėta.


Švęsti gėlininkai Jurgino grandies 30-mečio susirinkome grandininkės Ramunės Kelbauskienės sode. Pasigrožėję pavyzdingai tvarkoma aplinka, sėdome prie suneštinių vaišių stalo.

Tylos minute pagerbėme mirusius gėlininkus ir jų artimuosius. Ramunė jau šeštoji grandies vadovė devynerius metus. Per tą laiką daug nuveikta puošiant sodybas, keliauta po Lietuvą, dalyvauta parodose, vakaronėse, kur buvo galima pasigrožėti moterų rankdarbiais ir skaniais valgiais. Turime dvi draugijos Garbės nares. Mūsų gėlininkės įvairiuose konkursuose laimėjo prizines vietas. Esame gavę ir Lietuvos sodininkų draugijos, savivaldybės ir gėlininkų draugijos padėkų raštų.

Su jubiliejumi sveikino draugijos valdybos pirmininkė, kolegės iš kitų grandžių. Pasveikinome ir šių metų jubiliatus. Vaišinomės visų gamintais skaniais patiekalais, dalinomės receptais. Muzikantei Janinai pritariant, dainavome jaunystės dainas, klausėmės anekdotų, minėme mįsles.

Džiaugiamės, kad šventė praėjo linksmai. Dėkojame grandies gėlininkams už aktyvų dalyvavimą. Už gražiai papuoštus ir skanius valgius. Ypač dėkingi verslininkei Sigitai Dičpetrienei už gražias gėlių kompozicijas.

Ramunė Kelbauskienė

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here