Futbolo žaidynių „Golas!” superfinale – antroji ir trečioji vietos

1038
    0

gol4

Birželio 21-22 dienomis Kaune, nacionalinėje futbolo akademijoje vyko didžiausių Baltijos šalyse, moksleivių futbolo žaidynių „Golas!” superfinalas, kuriame, dvejose amžiaus grupėse, kovojo 20 pajėgiausių Lietuvos mokyklų nugalėjusių savo apskrityse.

Mūsų rajonui atstovavo dvi Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos komandos, kurios Vilniaus apskrities seniūnijų mokyklų varžybose „Golas!” iškovojo pirmąsias vietas.

1999 ir jaunesnių m. gim. mokinių komandos sudėtis: Nojus Verbickas, Arūnas Lukošiavičius, Donatas Vaitechovičius, Justinas Sakalauskas, Matas Renkauskas, Tomas Urbonavičius, Eligijus Pečiulis, Deimantė Vilkelytė, Agnė Šarmavičiūtė.

gol

1996 – 1998 m. gim. mokinių komandos sudėtis: Haroldas Kasperavičius, Lukas Kaminskas, Saulius Malyj, Ernestas Žižys, Eimantas Venskus, Kristupas Petuška, Dovydas Beliajevas, Matas Želvys, Jurga Jogminaitė, Ugnė Adomavičiūtė.

Kiekvienoje amžiaus grupėje dalyvavo po 10 pajėgiausių Lietuvos seniūnijų mokyklų komandų, kurios buvo suskirstytos į pogrupius ir varžėsi dvi dienas.

gol1

Jaunesniųjų amžiaus grupėje, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda, iš 10 dalyvavusių, iškovojo antrąją vietą. Vyriasniųjų amžiaus grupėje, ukmergiškiai iškovojo garbingą trečiąją vietą.
    Komandų vadovai Vitalijus Martikonis ir Regimantas Verbickas.