Adamavičių šeima buvo nenugalima Respublikinio Kalėdinio šeimų mažojo futbolo varžybose

1139
    0

Adamaviciu seima

Gruodžio 10 d., šeštadienį, Šventupės sporto komplekse vyko Respublikinio Kalėdinio šeimų mažojo futbolo (Ukmergės zona) varžybos.

Minėtose varžybose varžėsi 4 šeimos iš Ukmergės. Nenugalima buvo Adamavičių šeima, kuri nugalėjo Ališauskų ir Vilučių šeimas ir lygiosiomis sužaidė su Gudėnų šeima. Antroje vietoje liko Gudėnų šeima, kuri tik įmuštų įvarčių santykių nusileido Adamavičiams. Patyrę du pralaimėjimus trečioje vietoje liko Ališauskai. Pralaimėję visus susitikimus ketvirtoje vietoje liko Vilučių šeima, kuri nepateko į finalinį Respublikinį Kalėdinį šeimų mažojo futbolo turnyrą.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais ir Lietuvos futbolo federacijos įsteigtais prizais.

Pirmosios vietos nugalėtoja apdovanota nugalėtojų taure.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti:

Adamavičių šeima: Faustė Adamavičiūtė, Povilas Adamavičius;

Gudenu seima
    Gudėnų šeima: Rasa Skukauskaitė, Romas Kiulkis;

Alisausku seima
    Ališauskų šeima: Sonata Vanagaitė, Titas Eliošius;
    Vilučių šeima: Roberta Griškevičiūtė, Rytis Griškevičius.

Gruodžio 17 d. Šventupės sporto komplekse vyks finalinės Respublikinio Kalėdinio šeimų mažojo futbolo varžybos, kuriose varžysis 12 komandų iš įvairių Lietuvos miestų.