Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Išmaniųjų telefonų ekranų apsauga: iš kokių variantų galima pasirinkti?

Išmaniųjų telefonų ekranų apsauga: iš kokių variantų galima pasirinkti?

0

Nusipirkus išmanųjį telefoną nereikėtų pamiršti ir apie jo apsaugą. Šiuolaikiniai išmanieji pasižymi puikiomis funkcijomis, tačiau jos negali apsaugoti jo išorinės išvaizdos. Galbūt yra žmonių, kurie nestresuoja, jog turi subraižyta telefono ekraną ar nugarėlę – „svarbiausia veikia“, tačiau norint, kad jūsų išmanusis tarnautų kuo ilgesnis laiką, numoti ranka į jo apsaugą išties nereikėtų. Tiesa, jeigu nenorite naudoti tradicinių telefonų ekranų apsaugos būdų – stikliuko arba plėvelės, galite pasinaudoti ir kitomis priemonėmis, kurios užtikrins puikią apsaugą jūsų išmaniajam įrenginiui. 

Apsauginės plėvelės: PET

Tam, kad būtų galima pradėti kalbėti apie šias apsaugines pleveles, pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti, ką reiškia PET. Polietileno tereftalatas įgavo trumpinį PET, o kalbant paprasčiausiai, tai ši medžiaga yra tokia, kuri yra naudojama gaminti gaiviųjų gėrimų buteliukams. Tai yra pati pigiausia ekrano apsaugos priemonė, kuri yra iš karto parduodama po kelias vienoje pakuotėje. PET ekrano plėvelės privalumai yra tokie, jog tokio tipo plėvelės yra itin plonos, o dėl šios savybes jas yra itin malonu liesti. Deja, šios apsauginės plėvelės nėra atsparios net monetų, nagų ar raktų įbrėžimams, todėl tai yra puikus paaiškinimas, kodėl jos yra parduodamos ne po viena. PET apsauginės plėvelės labai greitai susidėvi, todėl galiausiai ekraną tampa ir ne taip malonu liesti. Taip pat šios apsauginės plėvelės nėra lanksčios, todėl jeigu jūsų išmaniojo telefono ekranas yra lenktas – šis variantas nėra tinkamas. 

Apsauginės plėvelės: TPU

Cheminėmis savybėmis sustiprintas plastikas – termoplastinis polietilenas (TPU) yra patogus tuo, kad atsparus riebalams ir įbrėžimams bei yra elastingos. Būtent dėl elastingumo savybės turi gijimo savybių, o tai reiškia, kad dėl savo elastingumo smulkesni įbrėžimai su laiku tiesiog išnyksta. TPU apsauginės plėvelės yra brangesnės, o jų savybės žymiai geresnės nei PET apsauginių plėvelių. Taip pat TPU plėvelės yra tinkamos ir tiems išmaniųjų telefonų modeliams, kurie turi lenktus ekranus, tačiau jos yra gana plonos, todėl braukiant per ekraną, tai jaučiama. 

TPU apsauginės plėvelės turi savo specialų klijavimo būdą – vandens purškalą, todėl norint gauti kuo geresnį rezultatą gali tekti palaukti net kelias dienas. Tam, kad nereikėtų vargti su PET ir TPU apsauginėmis plėvelėmis, jų kokybiškesnė alternatyva yra telefonų apsauginiai stikliukai, kurių savo telefono modeliui rasti galima https://www.tavotel.lt/universalus-priedai-aksesuarai-telefonams/telefonu-stikliukaiapsaugines-plieveles.  

Apsauginis stikliukas

Apsauginis telefono stiklas yra vienas iš populiariausių pasirinkimų norint apsaugoti išmaniojo įrenginio ekraną. Aukštos kokybės stiklą turi sudaryti keturi sluoksniai: pirmasis sluoksnis yra arčiausiai jūsų išmaniojo telefono ekrano, o tai yra smūgius sugeriantis silikonas, antrasis sluoksnis yra PET plėvelė, trečiasis sluoksnis yra grūdintas stiklas, o ketvirtasis – oleofobinė danga. Visi šie keturi sluoksniai geba tilpti į 0,4 milimetrų stikliuką, kuris išmaniajam suteikia didžiausią apsauginę funkciją nuo įvairiausių įbrėžimų bei dūžių. 

Apsauginius stikliukus galima įsigyti ir už labai brangiai, ir už labai pigiai – viskas priklauso nuo kokybės. Taip pat kuo aukštesnė stikliuko kokybė, tuo jie labiau pasižymi geresniu šviesos pralaidumu, todėl vaizdas yra matomas taip, lyg šio apsauginio stikliuko net nebūtų!

Na, o jeigu reikėtų išskirti ekrano apsaugos trūkumų, tai yra toks, jog ne visiems gali patikti iš esmės gana storas stikliukas. Jeigu turite ir išmanųjį telefoną, kurio ekranas yra lenktas, toks apsauginis stikliukas gali turėti juodus kraštus. Kuris apsauginis stiklas yra geriausias – priklauso nuo jūsų poreikių. Jeigu žinote, kad jį gebėsite tinkamai apsaugoti, tuomet galite įsigyti ir pigesnį variantą. 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia