Devintukas iš Antano Smetonos gimnazijos žino, „Ką mena Lietuvos pilys?

    0
    dsc_0201

    dsc_0201

    Tokiu pavadinimu vyko respublikinis istorinis-kūrybinis aplikacijų ir karpinių projektas. Jame dalyvavo 255 mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų. Lapkričio 19 dieną 50 mokinių buvo pakviesti į parodą ir baigiamąją šventę. Tarp 50 geriausių – Antano Smetonos gimnazijos 2c, 2d klasių mokiniai: Benita Ordavičiūtė, Augustė Rastauskaitė, Viglė Rakauskaitė, Agnė Skorulskaitė, Paulius Steponavičius, Darius Steponavičius, Rusnė Šuminskaitė, Gerda Šuminskaitė, Eglė Papickaitė, Laurita Troškaitė.

     

     

    Vyresniųjų grupėje aplikacijų konkurse kompetentinga komisija Benitai Ordavičiūtei (1c kl.) skyrė  pirmąją vietą, o Augustė Rastauskaitei (1c kl.) buvo įteikta nominacija už tapybiškiausią aplikaciją, visi kiti buvo apdovanoti padėkos raštais už kūrybiškai atliktus darbus.

    Šventės metu šie mokiniai ir jų dailės mokytoja Romualda Zareckienė turėjo galimybę išklausyti Daivos Steponavičienės (Rugiaveidės) paskaitą apie Lietuvos piliakalnius, pilis, kostiumo ir papuošalų tradicijas. Mokiniai Radvilų rūmuose dalyvavo edukacinėje programoje „Kaip tai atsitiko Didžiajame mūšyje…Žalgirio atodangos“ ir dar turėjo galimybę pamatyti Prancūzų režisieriaus Luco Bessono animacinį nuotykių filmą „Artūras ir Baltazaro kerštas“. Devintukas iš Antano Smetonos gimnazijos žino, „Ką mena Lietuvos pilys?
    Roma Zareckienė

     

    Atsakyti:

    Prašome įrašyti komentarą
    Prašome įvesti vardą čia