Socialiai atsakingos kompanijos apdovanojimas už nuoseklų darbą ir ilgalaikį jo poveikį įteiktas „Rimi”, nuo 2002 m. kartu su Lietuvos neįgaliųjų draugija įgyvendinančiai neįgaliųjų integracijos į darbo rinką ir kasdienį gyvenimą programą.
Ceremonijoje svečiavęsis ministras pirmininkas Andrius Kubilius pastebėjo, kad tiek pati Lietuva, tiek lietuviškas verslas ir žmonės turi didelių ambicijų bei svajonių ir nebijo sveikų pokyčių. „Džiaugiuosi to pasekmėmis – Lietuvos svajonė tapti aukštųjų technologijų paslaugų centru pamažu tampa realybe. Linkiu verslininkams dar labiau pasitikėti savimi, šiandien gautų apdovanojimų nelaikyti pabaiga, o verčiau toliau augti”, – sveikindamas laimėtojus sakė A.Kubilius.
Iškiliausio jaunojo verslininko apdovanojimas „Coffee Inn” direktoriui, valdybos pirmininkui ir akcininkui Daumantui Mikučioniui įteiktas dėl šio verslo poveikio kavos išsinešti rinkai Lietuvoje. Naujai verslo šakai Lietuvoje pradžią davęs „Coffee Inn”, per kelis gyvavimo metus įgyvendindamas inovatyvias idėjas, remdamas jaunus atlikėjus ir kultūrinius renginius, sukūrė naują unikalų miesto gyventojų stilių. Daumantas Mikučionis taip pat yra vienas iš pirmojo Lietuvoje nemokamo dienraščio „15 min” įkūrėjų. Apdovanojimo steigėjas „Swedbank” Daumantui Mikučioniui dovanojo pažintinę kelionę į šiaurės Švedijoje esantį ledo viešbutį „Icehotel” ir susitikimą su jo įkūrėju Yngve Bergqvist, kuris pasaulyje vertinamas kaip vienas kūrybingiausių verslininkų.
Baltijos šalių Nobelio ekonomikos premijai prilyginami „Swedish Business Awards 2010” užbaigė konferenciją, sulaukusią iškilių verslo ir valdžios atstovų susidomėjimo. Joje pranešimus skaitė garsiausi Šiaurės šalių pranešėjai, tokie kaip „Idėjų knygos” autorius Fredrik Härén, „Swedbank” Baltijos šalių bankininkystės vadovas Håkan Berg, „Swedbank” Lietuvoje vadovas Antanas Danys, Ispanijos mobilaus ryšio operatoriaus „Yoigo” generalinis direktorius Johan Andsjö, bei jachtos „Ambersail” kapitonas, gydytojas ir verslininkas Simonas Steponavičius.
Pagrindinis konferencijos pranešėjas, vienas garsiausių pasaulio vadybos, kūrybiškumo ir inovatyvumo ekspertų Fredrik Härén, analizavo kūrybiškumo proveržį besivystančiose šalyse. „Linkiu Lietuvai likti besivystančia šalimi. Besivystančios šalys gauna naudą iš pokyčių, kuriuose gyvena, jos turi didesnį supratimą apie kitas kultūras ir visą pasaulį bei puikiai išlavintą vaizduotę”, – sakė jis. Pasak F.Härén, išsivysčiosios šalys viso to neturi. „Didžiausia klaida, kokią kada esame padarę, tai šalių skirstymas į išsivysčiusias ir besivystančias. Linkiu visoms šalims, verslams ir žmonėms nuolatos jaustis „besivystančiais”, – linkėjo jis.