Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip paruošti sodybą šiltajam sezonui?

Kaip paruošti sodybą šiltajam sezonui?

0

Pamažu šylantys orai, vis dažniau spinduliais palepinanti saulė ir jau netrukus atbusianti gamta kviečia laiką leisti gryname ore, pasimėgauti miško kvapu ir pasigrožėti atskubančiu pavasariu. Pirmuosius daigelius ir nedrąsius medžių pumpurus, žinoma, patogiausia stebėti gamtos apsuptoje sodyboje. Jei šalia čiurlena upelis, pavasarį neabejotinai pajusite patys pirmieji, o gamtos pokyčiai džiugins akį kasdien. Tiesa, kad leisti laiką gryname ore būtų dar smagiau, verta dėmesingai paruošti savo sodybą šiltojo sezono pradžiai.

Apžiūrėkite lauko baldų būklę

Sodybos apžiūrą pradėkite nuo sezoninių baldų. Jei mėgstate ilsėtis lauko krėsluose ar snūduriuoti hamake, būtinai įvertinkite jų būklę. Kai kurie nusidėvėjimai gali būti pavojingi jūsų sveikatai, tad derėtų gerai apžiūrėti, ar nėra įplyšimų, yrančių siūlių, nusidėvėjusių sujungimų, stipriai surūdijusių detalių ar atplaišų. Ne pirmus metus naudojamų baldų jungiamąsias dalis pravartu sutepti specialiu tepalu, kuris užtikrins lengvesnę tarpusavio trintį ir sumažins nemalonų girgždesį. Jei ant pagalvėlių ar atraminių elementų pastebite irimo požymių, galite pabandyti susiūti patys ar apsilankyti artimiausioje taisykloje, kur patyrusios siuvėjos tikrai pasiūlys geriausią sprendimą.

Žinoma, prieš šiltąjį sezoną derėtų pasirūpinti ir švara. Pagalvėles, pledus, uždangalus, hamakų ir sūpuoklių medžiagines dalis derėtų išplauti, išvalyti rankomis ar naudojant garintuvą. Nuvalykite susikaupusias dulkes ir kitus nešvarumus nuo plastmasinių ar medinių paviršių, galite baldus nupoliruoti specialiomis priemonėmis, kurios suteiks blizgesio ir apsaugos nuo subraižymų.

Veiklas planuokite iš anksto

Ruošiant sodybą šiltajam sezonui ne mažiau svarbu sukurti ar bent numatyti mėgstamų veiklų planą. Jei jau senokai galvoje kirba mintis įsirengti badmintono aikštelę ar smagias vaikiškas supynes – padarykite tai šį pavasarį. Numatykite vietą, pasirūpinkite reikiamomis priemonėmis ir imkitės įrengimo darbų.

Tokius didesnius projektus pravartu pradėti tuomet, kai žemė jau šiek tiek pradžiūsta, tad stebėkite orų prognozes – taip sutaupysite laiko, nes nereikės nutraukti darbų jų eigoje. Beje, įrengiant aikšteles ar įrenginius labai svarbu pasirūpinti ir kokybiškais įrankiais, kurie sumažins energijos sąnaudas ir užtikrins geriausią rezultatą.

Atnaujinkite sodo techniką

Kai tik žemės paviršius ima šilti, o saulė pradeda šildyti vis dažniau, pasirodo ir pirmieji pavasarinės žolės kuokšteliai. Kiekvienas sodybos šeimininkas žino, kaip greitai ji suveši palepinama lietaus. Būtent todėl žolės pjovimo technika reikėtų pasirūpinti dar nesulaukus pirmųjų daigelių. Apžiūrėkite turimą arsenalą – sutepkite judančias dalis tepalu, patikrinkite degalų bei tepalų atsargas ir kruopščiai nuvalykite peilius. Atlikę apžiūros darbus, užveskite žoliapjovę ir pasiklausykite variklio darbo. Pastebėjus nesklandumų, pravartu susisiekti su artimiausiu sodo technikos servisu, kur patyrę meistrai patars, kokių priemonių imtis ar pasirūpins kokybišku remontu. Žinoma, jei ilgus metus naudojate vieną vejapjovę, gali būti, kad tiesiog atėjo laikas atsisveikinti ir pakeisti ją nauja. Tokiu atveju derėtų rinktis patikimo gamintojo produkciją. Savaime suprantama, toks pirkinys dažnai kainuoja nemažai, tačiau yra itin svarbus jūsų sodybos tvarkai ir grožiui užtikrinti. Būtent todėl rinkdamiesi naują žoliapjovę ar vejapjovę nevaržykite savęs ir įsigykite nusižiūrėtą techniką pasinaudodami lanksčiomis kredito galimybėmis. Daugiau informacijos apie sąlygas rasite GENERAL FINANCING BANKO tinklalapyje.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia