Pasak generalinio rangovo UAB „Izobara” vadovo Juozo Armanavičiaus namas yra šiuolaikiškas, turi visas geras charakteristikas, yra šiltas, įvestos šiuolaikinės komunikacijos. Tokio namo Lietuvoje niekur nėra. Pasak vadovo, labiausiai reikėtų dėkoti Ukmergės rajono savivaldybės administracijos vadovams, nes tik dėka jų ryžtingų veiksmų, namą turime šiandien, o ne po 3-5 metų. Juozas Armanavičius visiems naujakuriams palinkėjo džiaugtis gauta dovana ir saugoti tai, ką gavo. UAB „Butų ūkis” direktoriui bei jo pavaduotojui jis įteikė ir dovanų – lentą su visų butų raktais.
Socialinis būstas užima apie 2500 kv.m, jame yra 10 vieno, 10 – trijų kambarių bei 20 – dviejų kambarių butų. Namas ir butai pritaikyti neįgaliesiems: prie namo įrengti specialūs įvažiavimai, įrengtos plačios durys, didelė bendra vonia ir tualetas. Viskas suprojektuota šiuolaikiškai, erdvios, šviesios laiptinės. Kiekviena laiptinė turi kodinę spyną, todėl į namą gali patekti tik to buto gyventojai, turintys raktą ar žinantys specialų laiptinės ir buto kodą. Kiekvienam butui taip pat priskirtas ir rūsys, kurie gana dideli, siekia nuo 7 iki 14 kv.m. Patys butai ne tušti – vonios kambaryje įrengta vonia, tualetas ir kriauklė, virtuvėje – kriauklė ir dujinė viryklė. Gyventojams belieka tik atsivežti baldus, daiktus, sudaryti sutartis su įvairiais paslaugų (elektros, dujų, šilumos ir kt.) tiekėjais ir apsigyventi. Namas naujas, taigi kol kas jokio remonto nereikės.
Kas apsigyvens šiuose butuose sprendė specialiai sudaryta komisija, kurią sudarė rajono Tarybos nariai, savivaldybės administracijos bei įstaigų darbuotojai. Pasak UAB „Butų ūkis” direktoriaus pavaduotojo Leonardo Nugaro, buvo labai rimtai svarstyta, kam skirti tuos butus: važinėjama pas gyventojus, žiūrima, kaip jie gyvena, ar tvarkingi, ar sugeba susimokėti mokesčius.
Pasak Leonardo Nugaro, gyventojai butuose negalės daryti ką nori. Bet kokiam remontui, didesniam pertvarkymui reikės gauti specialų leidimą. Net norint įsileisti kartu gyventi savo draugą, teks apie tai pranešti. Norintys laikyti gyvūnus, turės juos užregistruoti, paskiepyti bei gauti kaimynų leidimą. Visą komunalinių aptarnavimų apskaitą bei parodymus (išskyrus elektrą bei dujas) fiksuos UAB „Butų ūkis” darbuotojai. Taip pat tai vienintelis namas Ukmergėje, kuriame kiekvienas butas turi atskirą šilumos skaitiklį. Bendro naudojimo patalpos, t.y. laiptinės, bus valomos UAB „Butų ūkis” iš gyventojų sumokėto nuomos mokesčio. Radus sutepliotas sienas ar kitaip sugadintą turtą, atsakomybė teks visiems gyventojams, jei nebus rastas kaltininkas, todėl direktoriaus pavaduotojas prašė gyventojų pranešti apie netvarkingus kaimynus, kad paskui nereikėtų mokėti visiems. Direktoriaus pavaduotojas pabrėžė, kad UAB „Butų ūkis” darbuotojai bet kada gali apsilankyti butuose ir patikrinti kaip gyventojams sekasi gyventi naujuose butuose. Taip pat visiems priminė, kad sutartys su socialiai remtinais piliečiais yra terminuotos, išskyrus ukmergiškius, kurie iškeldinami iš savininkams grąžintinų pastatų.
Po trumpų įžanginių žodžių bei sveikinimo kalbų, gyventojams buvo įteikti didžiuliai raktų nuo buto pundai, įvairūs su buto priėmimu ir naudojimu susiję dokumentai. Norintys galėjo iš karto vykti į savo butus ir apžiūrėti juos. Kartu vyko ir UAB „Butų ūkis” direktorius bei direktoriaus pavaduotojas, kurie rodė gyventojams kas kur yra ir ką reikia daryti.