Piniginė grąžinta, vagilės nustatinėjamos

    0

    Rugpjūčio 14 d. į turgų atėjusi garbaus amžiaus ukmergiškė vos netapo vagilių auka. Prie vieno prekystalio priėjusi moteris jau ketino iš rankinės traukti piniginę, bet pastebėjo, kad jos nėra. Senolė ėmė šaukti, kad pavogė piniginę, o pardavėja kaip mat susivokusi išbėgo į Klaipėdos gatvę. Ji pamatė nubėgančias dvi moteris ir šaukė, kad jas sulaikytų. Bėgles sulaikė pro šalį ėjęs jaunuolis. Vagilės atidavė piniginę ir prašė, kad nekviestų policijos bei paleistų.  Atvykus pareigūnams, moteriškių jau nebuvo nė kvapo.

    Senolei piniginė grąžinta. Ji pasigedo 3 eurų. Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kišenvagystės. Policija nustatinėja moterų asmenybes, pasitelkiant vaizdo medžiagą bei liudytojų apibūdinimus.

    Policijos duomenimis, per pirmą šių metų pusmetį Ukmergės turguje buvo įvykdytos devynios kišenvagystės. 60 proc. vagysčių įvykdyta šeštadieniais, likusios – trečiadieniais. Dažniausiai nuo vagilių nukenčia vyresnio amžiaus moterys (60 metų ir daugiau) – 70 proc., 20 proc. nukentėjusių – jaunesnio amžiaus moterys (20-30 metų)..

    Policija pataria: jei per spūstį suspaudžiama kuri nors jūsų kūno dalis, būkite budrūs, nes neretai kišenvagiai, dirbdami grupėmis, dirbtinai sukelia grūstį. Vertingų daiktų (piniginių, MP3 grotuvų, mobiliųjų telefonų ir pan.) nereikėtų laikyti kuprinėse ar rankinėse už nugaros, nes jas prapjovus, daiktus lengva pasiekti. Pinigines su dokumentais ir pinigais laikyti striukių vidinėse kišenėse ar sunkiau pasiekiamose krepšio vietose, o rankines laikyti ir nešioti geriau priekyje.

    Vilniaus apskr. VPK Ukmergės raj. policijos komisariato informacija

    Atsakyti:

    Prašome įrašyti komentarą
    Prašome įvesti vardą čia