Netinkamai pasirinkti apatiniai drabužėliai gali sugadinti taip kruopščiai kurtą įvaizdį ir netgi sumažinti viršutinių drabužių sukuriamą eleganciją. Tinkamai pasirinkus apatinius drabužius, gražesnės tampa kūno linijos, kontūrai, nes sijonai, suknelės, kelnės ar palaidinės dailiau apgaubia gražias moteriškas linijas ir jas paryškina. Pasirinkus tinkamus apatinius drabužėlius, jau vien žinojimas, kad jie gražūs ir aukštos kokybės leidžia jaustis vienintelėmis ir nepakartojamomis, labiau pasitikėti savimi. O jei dar netyčia išlįstų apatinių kelnaičių kraštelis ar liemenėlės petnešėlė, netektų raudonuoti ir gėdytis, kad dėvime nekokybiškus ar nudėvėtus apatinius drabužėlius.
Drabužiais internetu prekiaujantys mondego.lt aptaria, kaip kiekvienas apatinis aprėdas prisideda prie mūsų stiliaus ir išvaizdos kūrimo.
Apatinukas
Anksčiau – mūsų mamų ir močiučių laikais – nė viena dama iš namų neišeidavo nepasivilkusi apatinuko. Tuomet jis dažniau buvo vadinamas kombinuku. Kombinukas dėvėtas po sijonais, suknelėmis – savaime aišku, kad moterys kelnių nedėvėjo. Šiandien apatinukus damos dėvi su tam tikrais drabužiais, pavyzdžiui, permatomomis, iš gipiūro pasiūtomis suknelėmis. Pačios drąsiausios apatinuką išdrįsta apsivilkti ir netgi vietoje suknelės: žinoma, vienas apatinukas atrodys tikrai nekaip, tačiau priderinus madingus batelius ir švarkelį galite sukurti visai neprastą derinuką.
Liekninamieji ar kūną formuojantys apatiniai drabužėliai
Vis dažniau tobula figūra negalinčios pasigirti merginos ir moterys renkasi kūną formuojančius apatinius drabužėlius – tampres, kelnaites, glaustinukes, liemenėles ir t. t. Šie arčiausiai kūno esantys apdarėliai pabrėžia linkius, suspaudžia tas vietas, kurios pernelyg iššokusios ir gadina bendrą siluetą. Ne veltui tokie drabužiai vadinami liekninamaisiais, nes juos pasivilkus vizualiai galima atsikratyti bent 5 kg kūno svorio. Ypač grakščios figūros reikalauja mažos trumpos juodos suknelės, taigi glaustinukės su jomis – tobulas duetas.
Pasijonis
Mūsų mamos ir močiutės plačiai dėvėjo ir pasijonius. Tikriausiai ne veltui… Jei mėgstate dėvėti sijonus, turėtumėte turėti bent vieną kitą pasijonį. Neretai pasijonių apačia būna puošta dailiais nėriniais, taigi iš po sijono lendantis kraštelis pasijonio įvaizdžiui gali suteikti tik dar daugiau šarmingumo. Beje, pasijonio ir sijono spalva tuomet turi nepriekaištingai derėti. Tokiu atveju, beje, labai lengva ir susimauti, tad eksperimentuokite kaip galėdamos atsargiau.
Kelnaitės kelnaičiukės
Jei be pasijonių ir apatinukų šiuolaikinei damai dar galima išsiversti, tai be pagrindinio apatinio drabužėlio – kelnaičių – jokiu būdu. Perkant kelnaites reikėtų atkreipti dėmesį į jų siūles: vienos gali matytis, kitos – ne, t. y. būna kelnaičių, kirptų lazeriu, besiūlių. Taip pat derėtų rinktis kokybiškas kelnaites, jas pirkti tik specializuotose parduotuvėse, o ne turguose ir kitose pigių prekių prekyvietėse.
Geriausia, kai kelnaičių turima daug ir įvairių rūšių, formų. Tuomet puikiai atrodoma tiek su sportine apranga, tiek ir su vakarine ypač aptempta suknele. Analogiškai reikėtų turėti ir įvairių spalvų kelnaičių – atrodo išties nekaip, kai mergina pasipuošusi balta subtilia suknele, iš po kurios šviečia juodos kelnaitės, ar atvirkščiai: po juoda perregima suknele apsivelkamos baltos kelnaitės. Atrodo, smulkmenos, tačiau jos gali sugadinti įvaizdį ir netgi sukelti apkalbų. Jei norite sutaupyti, nusipirkite daugiau kūno spalvos kelnaičių – jos tiks su bet kokia apranga.
PR