Pradinis Sportas Kitas sportas XX LIETUVOS SVARSČIŲ KILNOJIMO DVIKOVĖS ČEMPIONATAS

XX LIETUVOS SVARSČIŲ KILNOJIMO DVIKOVĖS ČEMPIONATAS

2083
0

Balandžio 7 d. Panevėžio r. Paįstrio gimnazijoje vyko XX Lietuvos svarsčių kilnojimo dvikovės čempionatas.

Taujėnų gimnazijos sportininkai pirmą kartą šiame čempionate dalyvavo kaip komanda. Varžybose iškovoti keturi medaliai. Jaunučių amžiaus grupėje svorio kategorijoje virš 78 kg pirmąją vietą iškovojo Vidas Varnas. Jaunių grupėje Lukas Žižys (iki 58 kg), Valentinas Auglys (iki 78 kg) ir Miglė Valikonytė (iki 63 kg) iškovojo antrąsias vietas. Tarp visų čempionate dalyvavusių komandų Taujėnų gimnazija iškovojo trečiąją vietą.

Be minėtų sportininkų varžybose dalyvavo Domantas Astramskas, Manvydas Astramskas, Benas Martinonis, Marius Sora ir Vladas Varnas. Dėkojame sporto centro direktoriui Vytautui Tutliui už transportą, o Ukmergės vartotojų kooperatyvo direktorei Angelei Andrikonienei už sumokėtą startinį komandos mokestį.