Pradinis Sportas Kitas sportas Vyko Tarptautinės Specialiosios Olimpiados plaukimo varžybos

Vyko Tarptautinės Specialiosios Olimpiados plaukimo varžybos

2649
0

Ukmergėje vyko Tarptautinės Specialiosios Olimpiados plaukimo varžybos, kurias organizavo Ukmergės ,,Ryto” specialioji mokykla bei Ukmergės sporto centras.

Varžybose dalyvavo plaukikai iš Latvijos Rygos 1-osios specialiosios mokyklos, Kauno ir Vilniaus Specialiosios Olimpiados plaukimo klubų ir Ukmergės ,,Ryto” specialios mokyklos. Sportininkai galėjo jėgas išbandyti plaukdami 25 ir 50 metrų laisvu styliumi, krūtine bei nugara, o taip pat kovodami estafetėje 4×25 m. Puikiai sekėsi varžybų šeimininkams. Iškovoti 7 aukso, 8 sidabro ir 7 bronzos medaliai.

Dvi pirmąsias vietas laimėjo Auksė Briaunytė, taip pat varžybų čempionais tapo Saulė Kondratavičiūtė, Viktoras Girnys, Karolis Kilys, Gytis Valdmonas ir Ignas Jackevičius. Du sidabro medalius laimėjo Dovydas Sakalauskas. Ant antrojo apdovanojimų pakylos laiptelio lipo ir Gytis Valdmonas, Marius Briaunys, Rytis Pilipavičius bei Viktoras Girnys. Po dvi trečiąsias vietas iškovojo Loreta Dilalytė ir Valentas Lukjanovas. Bronzos medaliais pasipuošė Dimitrijus Volkovas, Aistė Kavaliauskaitė ir Marius Briaunys. Pati įdomiausia kova vyko estafetiniame 4×25 m plaukime. Ukmergiškiai šiais metais nusileido Latvijos komandai ir iškovojo sidabro medalius. Čia visas jėgas atidavė Auksė Briaunytė, jos brolis Marius, Karolis Kilys ir Gytis Valdmonas.

Už puikiai organizuotas varžybas, sportinius apdovanojimus esame dėkingi Ukmergės sporto centrui.

Ukmergės ,,Ryto” specialios mokyklos kūno kultūros mokytoja ir Sporto centro sporto mokytoja Vitalja Remeikaitė