Pradinis Sportas Kitas sportas Vyko stalo teniso varžybos ”Ukmergės taurė-2018′

Vyko stalo teniso varžybos ”Ukmergės taurė-2018′

2093
0

Sausio 6 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje vyko stalo teniso varžybos ”Ukmergės taurė-2018”.

Turnyre dalyvavo svečiai iš Vilniaus, Širvintų bei varžybų šeimininkai ukmergiškiai. Pirmame etape žaidėjai varžėsi pogrupiuose, o po to žaidė finalinius susitikimus dviejų minusų sistema. Nugalėtoju tapo širvintiškis A.Griška – finale nugalėjęs ukmergiškį J.Povilavičių. Trečiąją vietą iškovojo vilnietis R.Jefimovičius. Paguodos varžybas laimėjo ukmergiškis B.Krikštaponis. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taure, medaliais ir diplomais, o visi dalyviai gavo Ukmergės sporto centro įsteigtus saldžius prizus. Tariu ačiū visiems šio turnyro rėmėjams, kurie prisidėjo prie šių varžybų organizavimo.