Pradinis Sportas Kitas sportas „Vilkmergės“ spurtus atrėmusi „Kibirkštis“ ketvirtfinalyje išsiveržė į priekį

„Vilkmergės“ spurtus atrėmusi „Kibirkštis“ ketvirtfinalyje išsiveržė į priekį

1863
0

Ketvirtajame kėlinyje dešimt taškų be atsako surinkusi Vilniaus „Kibirkštis“ pergale pradėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) atkrintamąsias varžybas. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmajame ketvirtfinalio mače namuose 93:74 (24:20, 28:19, 16:20, 25:15) įveikė Ukmergės „Vilkmergės“ krepšininkes ir serijoje iki dviejų pergalių įgijo persvarą 1-0.

Antrosios rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Ukmergėje.

Trečiajame ketvirtyje „Kibirkščiai“ po Urtės Slavickaitės taiklaus tolimo metimo įgijus 16 taškų pranašumą (57:41), ukmergiškės spurtavo 11:2 ir sugrąžino intrigą į rungtynes (52:59).

Deannai Mayzai ketvirtajame kėlinyje pataikius du tritaškius, o Shenitai Landry pridėjus dvitaškį, vilnietės bandė vėl atitrūkti – 76:65, bet „Vilkmergė“ stengėsi varžovių nepaleisti – Rita Žilinskaitė smeigė tritaškį ir skirtumas tarp komandų vėl tapo vienženklis (68:76).

Visgi tuomet puolime užstrigusios viešnios beveik puspenktos minutės nesugebėjo pelnyti nė taško, „Kibirkštis“ spurtavo 10:0 ir nurūko į priekį – 86:68.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 17, Shenita Landry ir Deanna Mayza (4/6 trit.) – po 14, Urtė Slavickaitė 13.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 19, Rita Žilinskaitė 18, Agneta Kisielienė 10.

Informacija: lmkl.lt

Penktadienį, kovo 23 d. 19 val. „Vilkmergė“ žaidžia antras atkrintamųjų varžybų iki dviejų pergalių rungtynes su „Kibirkštimi“. Rungtynės bus žaidžiamos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos salėje. Kviečiame palaikyti mūsų žaidėjas. Varžybas bus galima stebėti tiesiogiai internetu per Delfi TV arba čia.