Pradinis Sportas Krepšinis „Vilkmergės“ pergalės Vilniuje ir Rokiškyje

„Vilkmergės“ pergalės Vilniuje ir Rokiškyje

2928
0

Neįgaliųjų sporto klubo „Vilkmergė“ sportininkai dalyvauja įvairiose varžybose ir jose skina pergales.

Vasario 16-ąją Vilniuje vykusiame Boccia čempionate dalyvavo 20 neįgaliųjų sporto klubų  komandų iš visos Lietuvos. Šiame turnyre ukmergiškiai, kuriems atstovavo Mindaugas Savickas, Vygantas Ragaišis ir Valerij Ivanov, tapo čempionais.

Kovo mėnesį Rokiškyje surengti stalo teniso, šaškių ir šachmatų turnyrai. Turnyruose dalyvavo neįgaliųjų klubai iš Rokiškio, Pasvalio ir Ukmergės. Stalo teniso turnyre Feliksas Lermanas laimėjo pirmą vietą, Konstantinas Trusovas – antrą. Tarp moterų žaidžiant stalo tenisą Kristina Matulytė užėmė pirmąją, Skirmantė Turovienė – antrąją vietas. Šaškių varžybose Feliksas Lermanas iškovojo pirmą vietą, Lina Misiūnaitė – antrą.

Neįgaliųjų sporto klubo „Vilkmergė“ vadovė Lina Misiūnaitė rezultatais turnyre liko patenkinta – „Važiavo septyni žmonės – iškovoti šeši medaliai“.

Sporto klubo „Vilkmergė“ veiklos dalinai finansuojamos iš 2017 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto lėšų.