Pradinis Vilkmerge.lt vertina Vilkmerge.lt vertina: Big Stone restoranas

Vilkmerge.lt vertina: Big Stone restoranas

3883
0
bigstoneSu draugais nusprendėme ramiai pasėdėti kultūringoje aplinkoje. Pasirinkome Big Stone viešbučio restoraną. Kaip ir pridera, pasėdėti susirinkome vakare, po sunkių dienos darbų. Įėjus restorano vidun, įspūdis gan neblogas. Dizainas gražus, malonus akiai, stalai su staltiesėm. Gražu… Rūbai kabinami ant pakabų specialioje spintoje. Vienu žodžiu, viskas kultūringai.

Tik prisėdus iš karto prisistato barmenas-padavėjas ir visiems esantiems išdalina meniu. Patiekalų pasirinkimas gan nemažas, nors į akis krenta vienur kitur pasitaikančios gramatinės klaidos. Na, bet kas nedirba, tas neklysta. Taip pat, kaip matyti iš meniu, restoranas labiau propoguoja patiekalus iš paukštienos, nes pasirinkimas tokių gaminių žymiai platesnis nei iš kiaulienos ar kitų ingridientų.
Išvydus, o paskui ir paragavus atneštus patiekalus, teko nusivilti, nes patiekalų skonis toli gražu neprilygsta restoranui, greičiau valgyklos lygiui. Atvirai pasakius, kavinėse ar net paprasčiausiose picerijose toks užsakytas patiekalas bus žymiai skanesnis. Taip pat pasirodė gan keista restorano politika, kai nuo 21 val. gali užsisakyti tik gėrimų. Nei užkandos, nei kitų valgomų patiekalų neįmanoma užsisakyti, nes nėra kam juos gaminti. O ką daryti, jei koks svečias iš užsienio ar kito miesto atvyks vėliau ir norės užkąsti?

Akivaizdu, kad normalesnis restorano gyvenimas vyksta tik iki 21 val. Po 21 val. negausi net elementarios užkandos, aptarnavimas taip pat suprastėja. Sėdint susidaro toks įspūdis, kad darbuotojai tik ir žiūri, kada tu išeisi.

Vienintelis restorano didelis pliusas – tai nepriekaištingas barmenas-padavėjas, kuris kaip supratome dirba tik iki 21 valandos bei restorano aplinka. Bet maisto atžvilgiu situacija yra gana prasta. Atėjus į tokią įstaigą, visgi tikiesi kažko daugiau.

Aplinka: 10/10

Aptarnavimas: 10/10

Patiekalai: Skonis: 7/10, pasirinkimas: 9/10, pateikimas: 10/10.

Bendras įspūdis: Norėdami sočiai ir skaniai pavalgyti geriau rinksimės kitą vietą, tačiau rimtoms verslo vakarienėms – vieta visai tinkama. Beje, prieš eidami apsirenkite kuo vėsiau, nes patalpoje tikrai per karšta.

vilkmerge.lt
Primename, kad  šis skyrelis ir įstaigų vertinimas yra tik tų straipsnių autorių asmeninė nuomonė. Kaip yra iš tikrųjų, įvertinkite patys, apsilankę tose įstaigose, ir pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose…

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here