Pradinis Parodos „Vilkamirgės“ galerijai – vieneri

„Vilkamirgės“ galerijai – vieneri

737
0

Prieš metus Ukmergėje gimė naujas menininkus ir miestiečius traukiantis objektas – Turizmo ir verslo informavimo centre atsidarė nauja – „Vilkamirgės“ galerija. Į vienerių metukų gimtadienį galerijos įkūrėjai Arūnas Kulikauskas ir Oksana Judakova pakvietė galerijos bičiulius pabendrauti, pasidžiaugti galerija ir pakalbėti apie ateities planus.

Veprių krašte, Samantonyse gyvenančių Arūno Kulikausko ir Oksanos Judakovos įkurta VšĮ „Trys kaimai“ pasirašė jungtinės veiklos sutartį su VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centru. Jame buvo įkurta „Vilkamirgės“ galerija, kuri dar įsikūrė Siesikų pilyje ir Šiaulių rajone Kurtuvėnuose.

Per pirmuosius galerijos darbo metus surengtos devynios parodos. Buvo eksponuojamos fotografijos, piešiniai, grafika. Galerijos lankytojams pristatyti Nacionalinės premijos laureato, grafiko Petro Repšio piešiniai, Niujorke gyvenančio menininko Jono Meko darbai. Pristatyti Ukmergės meno mokyklos absolventų darbai.

Kalbant apie ateitį A. Kulikauskas pasidžiaugė, kad O. Judakovos parašytas projektas Lietuvos kultūros tarybai apie galerijos finansavimą dailės srityje surinko daugiausia balų. Skirtų lėšų turėtų užtekti ateinančių metų parodų finansavimui.

Arvydas Pėšina

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here