Ukmergės „TexTilite“ po pirmojo rato II vietoje

1115
    0

Nesėkmingai pradėjusi Lietuvos moterų A lygos čempionatą Ukmergės „TexTilite“ komanda pasiekė 4 pergales iš eilės ir iškopė į II-ją vietą turnyrinėje lentelėje.

Penktame ture ukmergietės rungtyniavo Kaune, kur rezultatu 2:0 nugalėjo Kauno komandą. Ypatingai sėkmingai mūsiškės sužaidė antrame kėlinyje ir 60 minutę pirmąjį įvartį pelnė Ugnė Adamavičiūtė ir 72 minutę antrąjį įvartį – Faustė Adamavičiūtė. Reikia paminėti, kad rungtyniaujančios pagrindinėje sudėtyje seserys jau pelnė po trečiąjį įvartį čempionate.

Praeitą savaitgalį Ukmergės „TexTilite“ rungtyniavo namuose, Šventupėje, su Nemenčinės „Rūta-Vilniaus FM“ komanda. Ypatingai sėkmingai ukmergiškės sužaidė rungtynių pradžią, kai 4 ir 6 minutėmis Rimantė Kunickaitė pelnė 2 įvarčius. Ypatingai reto grožio buvo antrasis įvartis, kai kamuolys pateko į vartų „devyniukės“ plotą.

Paskutiniąsias rungtynes ukmergiškės žaidė Vilniuje su „Žalgirio“ komanda. Šio susitikimo laukta su didžiuliu nerimu, nes pagrindinės merginos Karolina Vrubliauskaitė ir Erika Lisevičiūtė išvažiavusios dirbti ir gyventi į užsienį. Taip pat keletą merginų buvo patyrusios traumas. Tad susitikimo baigties nieks negalėjo prognozuoti, o į rungtynes susirinko nemažas būrys vilniečių sirgalių. Tačiau merginos parodė didžiulį norą laimėti ir sunkioje kovoje rezultatu 2:0 nugalėjo vilnietes. Pirmajame kėlinyje įvartį po baudos smūgio pelnė Tania Veržbickaja, o santykį iki 2:0 antrajame kėlinyje padidino Katerina Kulbytė.
    Šiuo metu, pasibaigus I-jam A lygos čempionato ratui, pirmauja Šiaulių „Gintros“ komanda, turinti 18 taškų, antros – Ukmergės „TexTilite“ merginos, turinčios 13 taškų, o trečioje vietoje – Kauno „Kaunas“ komanda, turinti 12 taškų.

II ratas prasidės rugpjūčio mėnesį ir žinant tai, kad keletą žaidėjų išvyksta mokytis į Šiaulių pedagoginį universitetą ir rungtyniauti „Gintros“ komandoje, ukmergiškių laukia nelengvas uždavinys, siekiant iškovoti apdovanojimus 2011 metų čempionate.