Ukmergiškiams – bronzos medaliai

1653
    0

IMG 00000799

Baltarusijos Molodečno mieste vyko Kalėdinis tradicinis K1 turnyras. Turnyre kartu su 175 jaunais kovotojais iš visos Baltarusijos dalyvavo ir sporto klubo „Vilkas“ kovotojai – Titas Morkūnas ir Lukas Gurdišas. Abu jie turnyre iškovojo bronzos medalius.

Didelis turnyro kovotojų skaičius lėmė, kad tris dienas vykusiame turnyre buvo daug kovų. Nors sportininkai buvo jauni – iki 15 metų, kovojo netgi du septynmečiai. Kai kurios kovos, „Vilko“ trenerio Vadim  Zelev teigimu, buvo aukšto lygio. Ukmergiškiams įspūdį paliko ir Molodečno sporto kompleksas, kuriame vyko turnyras. Čia įrengtos ledo ir žaidimų arenos, vandens parkas, baseinai.

20131215 133735

Pirmą turnyro dieną Titui Morkūnui teko kovoti atrankinėje kovoje, kurią jis laimėjo nokautu. Pusfinalyje jis susitiko su triskart Baltarusijos čempionu ir apylygėj kovoj taškais mūsiškis varžovui nusileido. Lukas Gurdišas po atrankinės kovos pusfinalyje po atkaklios kovos pralaimėjo santykiu 2:1.

Finalų šiose svorio kategorijose nebuvo – po kovų su Ukmergės atstovais finale varžovai kovoti nebegalėjo.