Pradinis Sportas Futbolas Ukmergiškės pasipuošė sidabro medaliais LMFA mergaičių futbolo čempionate

Ukmergiškės pasipuošė sidabro medaliais LMFA mergaičių futbolo čempionate

2428
0

Spalio 13 dieną Šventupėje varžėsi 2005 m. gimimo ir jaunesnės žaidėjos, kuriose Ukmergės SC mergaičių komanda pasipuošė Lietuvos čempionato sidabro medaliais.

Finalinio šešeto varžybas kaunietės pradėjo B grupėje, kur rezultatu 1:0 įveikė FK „Jonavą“ ir sostinės MFA „Žalgirį“ 3:0 bei pelnė joje pirmą vietą. Antrą vietą užėmė FK „Jonava“, kuri dėl geresnio įvarčių santykio aplenkė vilnietes – pastarųjų komandų akistata baigėsi lygiosiomis 2:2.

A grupėje pirmą vietą užėmė Ukmergės SC, įveikusi 4:0 Gargždų FK „Bangą“. Mažeikių FK „Triumfui“ dėl žaidėjų sudėties pažeidimų buvo užskaityti techniniai pralaimėjimai 0:3.

Po grupių etapo startavo rungtynės dėl galutinių vietų. Penkta vieta atiteko MFA „Žalgiriui“. Rungtynes dėl bronzos medalių laimėjo FK „Banga“, įveikus jonavietes 1:0. Pagrindinį čempionato trofėjų iškovojo SM „Tauras“, kuri finale 3:0 pranoko ukmergiškes.

Geriausiai pasirodžiusios komandos pelnė Lietuvos moterų futbolo asociacijos įsteigtus prizus, taip pat jos buvo apdovanotos čempionato rėmėjo „Hummel“ sportiniais aprangų komplektais. Individualūs prizai įteikti ir geriausioms finalinio renginio žaidėjoms.