Pradinis Sportas Futbolas UKMERGIŠKĖS IŠKOVOJO LIETUVOS MOTERŲ FUTBOLO I LYGOS SIDABRO MEDALIUS

UKMERGIŠKĖS IŠKOVOJO LIETUVOS MOTERŲ FUTBOLO I LYGOS SIDABRO MEDALIUS

2978
7

Ukmergės centriniame stadione praūžė itin kovingos LMFA Pirmos lygos finalinės rungtynės.

Pirmenybių nugalėtojos paaiškėjo po pratęsimo – Vilniaus MFA „Žalgiris B“ 2:1 įveikė ukmergiškes. Bronzos medalius iškovojo Vilniaus FM-FK „Amber“ futbolininkės.

Didysis finalas užtruko. Gabija Gedgaudaitė jau 9 minutę išvedė žalgirietes, o antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Indrė Apkevičiūtė. Nors ukmergiškės rungtynių metu turėjo daugiau žaidybinės iniciatyvos, bet lemiamą įvartį per pratęsimą pelnė jaunosios žalgirietės. 117 min. G. Gedgaudaitės taiklus smūgis leido iškovoti trofėjų.

Po rungtynių komandos ir žaidėjos apdovanotos „Hummel“ įsteigtais prizais. Šiame sezone 25 įvarčius pelniusi PFA-FK „Panevėžio“ puolėja Karilė Liužinaitė tapo rezultatyviausia žaidėja.

Geriausios finalinio etapo žaidėjos pagal pozicijas

Vartininkė: Dominyka Vaiginytė („Žalgiris B“)
Gynėja: Urtė Šmigelskaitė („SC-Keliai“)
Saugė: Viktorija Magalinskaja (VFM-„Amber“)

Teisėjas – Julius Butkus

Įvarčiai: 39 min. Aksinija Neznamova, 87 min. Liepa Danutė Leonavičiūtė (VFM-„Amber“)

Įspėtos: 70 min. Gabrielė Ragauskaitė, 73 min. Deimantė Griesiūtė („Eos-Aušra“)

Pašalinta: 74 min. Deimantė Griesiūtė („Eos-Aušra“)

Ukmergės „SC-Keliai“ – Vilniaus MFA „Žalgiris B“ 1:2 (po pratęsimo)

Teisėja – Lina Skladaitytė

Įvarčiai: 59 min. Indrė Apkevičiūtė („SC-Keliai“); 9 ir 118 min. Gabija Gedgaudaitė („Žalgiris B“)