Pradinis Sportas Futbolas UKMERGĖS SC MAŽOSIOS FUTBOLININKĖS TAPO LIETUVOS ČEMPIONĖMIS

UKMERGĖS SC MAŽOSIOS FUTBOLININKĖS TAPO LIETUVOS ČEMPIONĖMIS

2657
0

Permainingos kovos ir emocijų netrūko LMFA mergaičių futbolo 5×5 čempionato finalo šešeto varžybose. Nugalėtojų titulą pelnė Ukmergės SC ekipa, finale įveikusi FK „Bangą“. Bronzos medalius iškovojo Mažeikių FK „Triumfas“.

Lietuvos 2007 m. gimusių mergaičių finalinių varžybų rezultatai
A grupė

FK „Banga“ 2:0 FK „Triumfas“, FK „Banga“ 6:0 MFA „Žalgiris“, FK „Triumfas“ 2:0 MFA „Žalgiris“.

B grupė

Ukmergės SC-1 3:0 SM „Tauras“, Ukmergės SC-1 9:0 FK „Utenis“, SM „Tauras“ 4:0 FK „Utenis“.

Dėl 5–6 vietų

Vilniaus MFA „Žalgiris“ 2:0 Utenos FK „Utenis“

Dėl 3–4 vietų

Mažeikių FK „Triumfas“ 1:0 Kauno SM „Tauras (po pratęsimo). Įvartį pelnė P. Saloum („Triumfas“).

Dėl 1–2 vietų

Ukmergės SC-1 3:2 Gargždų FK „Banga“. Įvarčiai: V. Ivanovaitė, D. Kuosaitė, G. Pupelytė (Ukmergės SC-1); Ū Stanevičiūtė, G. Cemnolonskytė („Banga“)