Ukmergės šachmatininkai dalyvavo tarptautiniame šachmatų turnyre Liepojoje

2301
    0

Birželio 26-30 dienomis Ukmergės šachmatininkai dalyvavo tarptautiniame šachmatų turnyre Liepojoje ,, BALTIC YOUTH OPEN 2017”. Varžybos vyko Liepojos olimpiniame centre. Turnyre dalyvavo 120 šachmatininkų nuo septynių iki aštuoniolikos metų iš Lietuvos , Baltarusijos ir Latvijos. Buvo žaidžiama trijose amžiaus grupėse septynias partijas .

Ukmergiškius sėkmė lydėjo visose trijose amžiaus grupėse. Jaunių iki šešiolikos metų grupėje trečiąją vietą iškovojo Martynas Dolmantas. Iki keturiolikos metų amžiaus grupėje turnyro nugalėtoju tapo Artūras Mecelis. Artūras visą turnyrą išlaikė lyderio pozicijas , pralaimėjo tik paskutinę partiją. O vaikų iki dešimties metų grupėje Agnė Mickūnaitė iškovojo ne tik pirmąją vietą tarp mergaičių, bet ir užėmė aukštą penktą vietą bendroje įskaitoje. Iš septynių partijų Agnė pralaimėjo tik turnyro nugalėtojui svečiui iš Rygos Vingris Mikelis.

Vykdami į šį tarptautinį turnyrą turėjome tikslą netik reprezentuoti Ukmergės miestą užsienyje , bet ir stiprinti darugiškus santykius su kitais šachmatų klubais, bei pakviesti kaimyninių šalių šachmatininkus lapkričio mėnesį atvykti į Ukmergėje rengiamą tradicinį tarptautinį šachmatų turnyrą ,,Vilkmergė -2017”.