Pradinis Sportas Kitas sportas Ukmergės neįgaliųjų sporto klubo „Vilkmergė“ veiklos

3476
0
Neįgaliųjų sporto klubo „Vilkmergė“ nariai Rokiškyje

Ukmergės neįgaliųjų sporto klubo „Vilkmergė“ nariai aktyviai praleido pirmąjį šių metų pusmetį. Sportinei veiklai vystyti šis klubas finansavimą gavo iš Neįgaliųjų reikalų departamento pagal projektą „Neįgaliųjų socialinė integracija per kūno kultūrą ir sportą“, taip pat klubo veiklas remia ir rajono savivaldybė.

Kovo mėnesį Vilniuje vyko atviras neįgaliųjų stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo klubo „Vilkmergė“ nariai Konstantinas Trusovas, Feliksas Lermanas, Kristina Matulytė bei Skirmantė Tiurovienė. Iškovota 4 vieta.

Gegužės 25 d. Ukmergės neįgaliųjų sporto klubas „Vilkmergė“ kartu su Ukmergės sporto centru organizavo neįgaliųjų respublikinį bočios turnyrą, skirtą miesto šventei paminėti. Turnyre dalyvavo 38 neįgalieji, atvyko 11 komandų iš įvairių miestų: Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Visagino, Kėdainių. Pirmąją vietą laimėjo mūsų rajono klubo „Vilkmergė“ komanda – Mindaugas Savickas, Konstantinas Trusovas ir Vygantas Ragaišis. Antrąją vietą užėmė Šiaulių miesto klubo „Entuziastas“ nariai, trečiąją – Marijampolės klubas ,,Šešupė“.

Birželio 2 dieną16 klubo narių vyko į Panevėžį dalyvauti Olimpinėje dienoje. Ukmergiškiai išbandė daug rungčių. Geriausiai pasisekė Svajūnui Girniui, kuris smiginio rungtyje užėmė1- ąją vietą. Birželio 9 – 10 dienomis Mindaugas Savickas ir Igor Soberaiskij vyko į Klaipėdą, kur dalyvavo Lietuvos žmonių su negalia biliardo – pulo čempionate. Tą patį mėnesį 7 klubo nariai vyko į Šiaulių neįgaliųjų sporto klubo „Entuziastas“ organizuotas neįgaliųjų sporto žaidynes dalyvauti šaškių, smiginio, boccia, baudų mėtymo rungtyse.

Liepos 17 – 19 dienomis „Vilkmergės“ atstovai vyko į Rokiškio r. Juodonių kaimo turizmo sodybą, kur dalyvavo peilių svaidymo, žūklės, smiginio,16 kg svarsčio kilnojimo ir paplūdimio tinklinio čempionatuose. Renginyje Ukmergei atstovavo šie klubo nariai: Feliksas Lermanas, Konstantinas Trusovas, Rima Juodienė, Kristina Matulytė, Skirmantė Tiurovienė bei komandos vadovė Lina Misiūnaitė. Buvo išbandytos visos rungtys, laimėta daug apdovanojimų: bočia turnyre3 vietą laimėjo Feliksas Lermanas, Konstantinas Trusovas, Kristina Matulytė; žūklės varžybose 2 vietą laimėjo Konstantinas Trusovas ir Feliksas Lermanas; smiginio bei badmintono rungtyse 2 vietas laimėjo Skirmantė Tiurovienė; peilių svaidymo rungtyje1 vietą iškovojo Rima Juodienė; 2,5 kg svarmens laikymo rungtyje 3 vietą laimėjo Kristina Matulytė; krepšinio baudų mėtymo rungtyje 3 vietą laimėjo Skirmantė Tiurovienė; žiedų mėtymo rungtyje 2 vietą laimėjo Konstantinas Trusovas, o 3-ą vietą Kristina Matulytė.

Klubo nariai nusiteikę ir kitą šių metų pusmetį aktyviai sportuoti, laimėti prizines vietas ir garsinti Ukmergės vardą.