Pradinis Sportas Krepšinis U14 mergaičių B diviziono nugalėtojos – Ukmergės SC krepšininkės

U14 mergaičių B diviziono nugalėtojos – Ukmergės SC krepšininkės

2723
0

Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ mergaičių U14 (gim. 2003 m.) čempionato B diviziono finalo ketverte staigmenų nebuvo užfiksuota.

Vilniuje vykusiame turnyre visas tris pergales iškovojo reguliariojo sezono nugalėtojos Ukmergės SC krepšininkės. Tiesa, joms rimtą iššūkį lemiamoje kovoje metė Biržų SC atstovės.

Pirmąją turnyro dieną ukmergiškės 61:35 nepasigailėjo Panevėžio KKSC II-KK „Liepa“ komandos. Šeštadienį po Ukmergės krepšininkių kojomis krito ir Vilniaus KM II ekipa.

Didžiausia intriga vyko šiandien, kur pečius surėmė pralaimėjimų nepatyrusios Ukmergės ir Biržų komandos. Visgi Aukštaitijos derbį 51:50 laimėjo Ukmergės krepšininkės. Tiek Ukmergės, tiek Biržų komandos dalyvaus dalyvauja peržaidime (IV etapas), dėl patekimo į A Divizioną.

„Kovos buvo labai permainingos. Šiandien laimėjome tik vienu tašku, tad galutinė rikiuoti galėti būti visiškai kitokia“, – po rungtynių kalbėjo Ukmergės komandos vyriausioji trenerė Nijolė Vadapalienė.

Ekipai tapus B diviziono nugalėtoja tapo realus šansas patekti ir į A divizioną, tačiau tam reikės pranokti A diviziono ekipą.

„Atvirai pasakius, net nežinau, kokios komandos ten žaidžia. Šiandien mūsų pagrindinė vidurio puolėja žaidė su traumuotu pirštu, bet laimėjome. Tikimės sėkmės ir peržaidime su A diviziono ekipa“, – pasakojo N. Vadapalienė.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo Vilniaus KM II ekipa. Pralaimėjusi pirmąsias dvi akistatas su Ukmergės ir Biržų komandomis, sostinės merginos sekmadienį 53:29 pranoko be pergalių likusią Panevėžio KKSC II-KK „Liepa“ komandą.

„Turnyras vyko sklandžiai ir gerai. Iš karto žinojome kad Ukmergės ir Biržų komandos žais finale, nes jo ženkliai stipresnės. Mes su Panevėžio ekipa reguliariajame sezone buvome pasidalijusios po pergale, tad trečia vieta mus džiugina. Tikėtis kažko daugiau nelabai galima, nes į finalinį ketvertą patekome kaip ketvirta komanda“, – turnyrą komentavo Vilniaus KM II ekipos trenerė Diliara Velishaieva.