Pradinis Sportas Krepšinis Tarptautinis vaikinų krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti

3180
0

2018 m. vasario 18 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vyko Tarptautinis vaikinų (2001 m. gim.) krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, kuriame dalyvavo komandos iš Pakruojo, Marijampolės, Ukmergės bei svečiai iš Latvijos (Livani).

Ukmergės sporto centro krepšininkų komandą treniruoja sporto mokytoja Rita Troškienė.

Ištraukus burtus komandos sužaidė:

Ukmergė – Pakruojis 54:58
Marijampolė – Livani 42:45

Prieš kovas dėl vietų vyko snaiperio konkursas, kuriame I vietą iškovojo Pakruojo komanda, II vietą – Ukmergės komanda (Benas Sabaitis ir Ignas Zbarauskas), treti liko Marijampolės krepšininkai.

Kovoje dėl III vietos Ukmergės komanda rezultatu 46:41 nugalėjo Marijampolę.
Kovoje dėl I vietos Pakruojis rezultatu 59:56 nugalėjo Livani krepšininkus ir išsivežė nugalėtojų taurę.

Naudingiausiu turnyro žaidėju Ukmergės komandoje pripažintas Aivaras Jakštas. Puikiai žaidė Deividas Šilaitis, Ignas Striukys, Benas Sabaitis, Dovydas Grybas, Faustas Katinas ir kt.

Visi šio turnyro žaidėjai buvo apdovanoti medaliais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Didelis ačiū turnyro teisėjams: Vestai Peregorodejevaitei, Benui Strazevičiui, Matui Prascieniui, Laurynui Eigeliui, sekretoriatui: Karolinai Pupelytei, Dagnei Gaidytei, Titui Troškai už atsakingą darbą turnyro metu.

Pagrindinis turnyro rėmėjas Ukmergės vaikų krepšinio klubas „Driblingas“.
Rėmėjai: Ukmergės sporto centras, VšĮ „Olimpas“ direktorius Nerijus Vasiliauskas, prekybos tinklas „Rimi“.