Pradinis Sportas Kitas sportas Iš tarptautinio vaikų ir jaunučių dziudo turnyro – su 6 medaliais

Iš tarptautinio vaikų ir jaunučių dziudo turnyro – su 6 medaliais

1727
0

Gruodžio 9 d. Alytuje vyko IV-asis tarptautinis vaikų ir jaunučių dziudo turnyras, skirtas pirmajam lietuviui Europos dziudo čempionui Aldui Baranauskui atminti.

Šiame turnyre dalyvavo trijų amžiaus grupių berniukai ir vaikinai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos.

Ukmergės sporto centrui atstovavo 12 sportininkų, kuriuos treniruoja dziudo sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis. Šeši Ukmergės sporto centro auklėtiniai grįžo pasipuošę medaliais.

U-9 amžiaus grupėje dėl III vietos susitiko du ukmergiškiai Arminas Tamošaitis (42 kg.) ir Tautvydas Linartas (42 kg.). Šioje kovoje stipresnis buvo Arminas Tamošaitis, o Tautvydas Linartas pralaimėjęs kovą liko penktas. Taip pat penkta vietą užėmė Martynas Aukštuolis (27 kg.).

U-12 amžiaus grupėje čempionu tapo Joris Prenis (42 kg.), III vietą iškovojo Naglis Gutauskas.

U-14 amžiaus grupėje I vietą iškovojo Arlandas Tamošaitis (42 kg.), III vietos laimėtoju tapo Kaparas Žoldasbekovas (55 kg.).