Pradinis Kultūra Šv. Baltramiejaus atlaidai – didžiausia tradicinė šventė Vidiškiuose

Šv. Baltramiejaus atlaidai – didžiausia tradicinė šventė Vidiškiuose

506
0

Kaip ir kiekvienais metais paskutinį vasaros savaitgalį Vidiškiuose triukšminga. Jau ketvirtadienį šventiškai pasipuošęs Baltrukas miestelio pakraštyje visus pravažiuojančius kvietė į šventę.

Miestelis pasipuošė vėliavėlėmis su išskrendančiu gandru. Na o besiruošiantys šventei organizatoriai turėjo darbo visą savaitę. Ypatingai pasistengė bendruomenės aktyvas – gamino plakatus foto studijai, kūrė pavyzdžius linksmajam vaikų makiažui ir laikinoms tatuiruotėms. Sinoptikų pažadėtas lietus privertė iš anksto planuoti kur statyti pavėsines ir t.t.

Šventė prasidėjo tradiciškai žvejų varžybomis ir bendruomenės pirmininko žuviene. Tik šį kartą patikrinti ar teisingai žvejojama miestelio tvenkinyje atplaukė trys jūrininkai. Jie šmaikščiomis pastabomis linksmino visus varžytuvių dalyvius.

Turėjusioms vykti sporto varžyboms šiek tiek pamaišė lietus, todėl dalis jų vyko mokyklos sporto salėje. Na o lietus veteranų ir jaunimo futbolo rungtynių metu neišgąsdino nei sportininkų, nei žiūrovų.

Šventinį koncertą pradėję Siesikų kolektyvai išvaikė lietų ir prikvietė į pilną žiūrovų bendruomenės parkelį. Koncertą vainikavo Deivido Basčio pasirodymas ir šventiniai fejerverkai.

Už tai turime būti dėkingi rėmėjams, kurie kiekvienais metais finansiškai pagelbėja organizuojant tradicinę šventę, Vidiškių miestelio bendruomenės aktyvui, seniūnijai, mokyklos bendruomenei, kultūros centrui.

UKC Vidiškių skyriaus renginių organizatorė Janina Giedraitienė

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here