Pradinis Sportas Futbolas Stipriausi „Spartakas” komandos futbolininkai (foto, statistika)

Stipriausi „Spartakas” komandos futbolininkai (foto, statistika)

3408
0

dsc_1860Pasibaigė Ukmergės rajono futbolo 7×7 pirmenybės, kuriose dalyvavo 7 komandos. Nuo rugpjūčio pabaigos rungtyniavusios komandos sužaidė tarpusavyje. Pusfinalyje komandos išsiaiškino, kurios jų žais finale.

dsc_1856Finalinėse rungtynėse dėl III – IV vietų susitiko „Dolco“ ir „Džeksonų“ komandos. 4:0 rungtynes laimėjo „Dolco“ komanda ir iškovojo bronzos medalius.

Dėl I – II vietų susitiko „Spartako“ ir „Veterano“ komandos. Varžybas rezultatu 4:1 laimėjo „Spartako“ komanda ir iškovojo aukso medalius bei čempionų taurę.

Finalinėse rungtynėse buvo išrinkti ir apdovanoti geriausi komandų žaidėjai. „Spartako“ komandoje geriausiu pripažintas Andrius Stamulis, „Veterano“ – Nerijus Kačinskas, „Dolcų“ – Giedrius Vaivada.

Sekančios varžybos – rajono tinklinio pirmenybės. Jos vyks lapkričio 5 – 6 dienomis nuo 11 valandos Sporto centro stadione.

tvarkarastis

I TURAS 2016-08-28

Sporto centras – Įvartis 3:1, Veteranas – Atsarginiai 5:1, Spartakas – Džeksonai 3:1.

II TURAS 2016-09-04

Dolcas – Įvartis 1:0 Spartakas – Sporto centras 6:2 Veteranas – Džeksonai 11:0

III TURAS 2016-09-11

Dolcas – Atsarginiai 10:1 Spartakas – Įvartis 4:2 Veteranas – Sporto centras 3:1

IV TURAS 2016-09-18

Spartakas – Dolcas 2:0 Džeksonai – Atsarginiai 2:1

V TURAS 2016-09-25

Dolcas – Džeksonai 10:1 Spartakas – Veteranas 1:1 Sporto centras – Atsarginiai 8:0