Pradinis Kiti renginiai Savivaldos dieną – nuo mokymų iki koncerto

Savivaldos dieną – nuo mokymų iki koncerto

724
0

Nuo 2007-ųjų metų Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Ši diena – savivaldybės darbuotojų profesinė šventė. Ją mini ne tik savivaldybės tarnautojai, bet ir savivaldybės tarybos nariai, seniūnaičiai, vietos bendruomenių vadovai, aktyvūs rajono gyventojai. Tai diena, kuri priklauso visiems savivaldybės gyventojams – juk tai jie renka valdžią, jie prisideda prie svarbiausių klausimų sprendimo.

Kultūros centre Savivaldos dieną seniūnams ir seniūnaičiams buvo surengti mokymai. Sveikindamas seniūnus ir seniūnaičius rajono meras Rolandas Janickas juos pavadino „gerbiamais lyderiais“. Meras priminė, kad „valdo tik tie, kuriais pasitikime“. Todėl į savivaldą būtina įtraukti žmones, kuriais pasitiki kiti. Todėl seniūnaičiai turi vadovautis nuostata „o kas kitas, jei ne aš“.

Seniūnai ir seniūnaičiai taip pat klausė paskaitos apie efektyvų bendravimą ir bendradarbiavimą „Seniūnaitis – bendradarbiavimo ambasadorius“. Paskaitą skaitė lektorė, komunikacijos konsultantė Daiva Amankavičienė. Rajone veikia 12 seniūnijų. Seniūnams padeda 66 seniūnaičiai. 13 jų dirba miesto seniūnijoje, 53 – kaimiškose seniūnijose.

Vakare savivaldybės administracijos darbuotojus, savivaldybės tarybos narius, seniūnaičius, bendruomenių vadovus ir aktyvistus sveikino rajono meras Rolandas Janickas.

Jis Vietos savivaldos dienos proga padėkas už ilgametį atsakingą darbą savivaldoje įteikė šiems Ukmergės rajono savivaldybės administracijos darbuotojams:
Angelei Ališauskienei, Vidiškių seniūnijos specialistei,
Zitai Burlėgienei, Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus Socialinės paramos administravimo poskyrio vyriausiajai specialistei,
Genei Gaurienei, Ukmergės miesto seniūnijos vyresniajai buhalterei,
Danutei Lengertienei, Siesikų seniūnijos socialinei darbuotojai,
Astai Leonavičienei, Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus vedėjai,
Irenai Lukoševičienei, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei.

Taip pat pareikštos padėkos už aktyvią veiklą, vietos bendruomenės telkimą, žmonių pilietinio solidarumo, tikėjimo ir pasitikėjimo skatinimą šiems Ukmergės rajono bendruomenės nariams:
Reginai Bružienei, Laumėnų kaimo bendruomenės pirmininkei,
Dalei Gvozdienei, Deltuvos miestelio bendruomenės pirmininkei,
Virginijai Sakalienei, III Antakalnio kaimo bendruomenės pirmininkei.

Susirinkusiems populiariosios klasikos kūrinius atliko Klaipėdos muzikinio teatro vadovas Jonas Sakalauskas (baritonas), Laimonas Salijus (akordeonas), Sandra Veverskytė (akordeonas).

Arvydas Pėšina

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here