Pradinis Sportas Stalo žaidimai Šachmatų turnyras Vasario 16-ajai paminėti

Šachmatų turnyras Vasario 16-ajai paminėti

3996
0

Vasario 18-tą dieną šachmatininkai iš visos Lietuvos rinkosi ,,Vilkmergės” restorane į tradicinį greitųjų šachmatų turnyrą, skirtą paminėti Lietuvos atkūrimo šimtmetį. Buvo du turnyrai : vaikų turnyre žaidė 15 šachmatininkų iki 10metų, o suaugusiųjų turnyre –50. Vaikų turnyre nugalėjo Kapickis Karolis iš Plungės, o antrą vietą iškovojo ukmergiškis Adomas Vaičaitis, trečias – vilnietis Kondratas Nedas. Tarp mergaičių pirmą vietą iškovojo ukmergiškė Ineta Noreikaitė, o bendroje įskaitoje ji antra.

Suaugusiųjų turnyre specialiu prizu buvo apdovanotas vyriausias turnyro dalyvis 85 metų Bačianskas Reinoldas iš Elektrėnų. Turnyro nugalėtoju tapo be pralaimėjimų žaidęs Marius Bieliauskas iš Vilniaus. O ukmergiškiams sekėsi jaunių grupėje: antrą vietą iškovojo Artūras Mecelis, o trečią- Normantas Noreika. Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiai Valstybės atkūrimo šimtmečiui pagamintomis taurėmis ir medaliais, bei iškovojo teisę kovo 3 dieną dalyvauti tradiciniame turnyre.