Pradinis ukvm.lt Rugsėjo pirmosios šventė skambėjo būgnų ritmu

Rugsėjo pirmosios šventė skambėjo būgnų ritmu

662
1

Galingas garsas, stiprus poveikis, uždegantis ritmas – visa tai neatsiejama Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pasaulio dalis, kurią mokslo metų pradžios šventėje puikiai pademonstravo perkusijos studija „Afrikos būgnai“ – taip, ritmingai ir puikios nuotaikos lydimi, kartu pradėjome jubiliejinius 80‘uosius mokslo metus Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje!

Mokslo ir žinių diena – šurmulinga šventė ir susikaupimo akimirka prieš didelį darbą. Ji kiekvieną iš mūsų įkvepia naujoms idėjoms. Kad įsibėgėti būtų lengviau, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla šiais metais parengė staigmeną visiems pirmo kurso moksleiviams! Šventės metu burtų keliu buvo ištraukti net 3 laimingieji, kuriems mokykla suteikė mokymo priemonę – nešiojamą kompiuterį.

Emocijos tryško per kraštus, sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, renginio svečiai bei mūsų mielos vedančiosios Dovilė ir Aistė.

Pagal tradiciją Rugsėjo 1-ąją padedame gėlių prie Laisvės paminklo Ukmergės centre. Taigi šiais metais mokyklos parlamento nariai Greta Varkauskaitė ir Deividas Laučiūnas taip pat iškilmingai vyko į miesto centrą su mokyklos florisčių sukomponuota gėlių kompozicija.

Nuoširdžiai sveikiname visus Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos bendruomenės narius, pradedančius jubiliejinius mokslo metus!

Ukmergės Technologijų ir verslo mokykla

1 komentaras

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here