Pradinis Sportas Kitas sportas Respublikinis, jubiliejinis 30- tasis bėgimas ,,Pabaiskas – Ukmergė“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo...

Respublikinis, jubiliejinis 30- tasis bėgimas ,,Pabaiskas – Ukmergė“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

2143
0

2018 m. vasario 16 d. Ukmergėje vyko tradicinis Respublikinis bėgimas „Pabaiskas-Ukmergė“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Jubiliejiniame bėgime dalyvavo daugiau kaip 200 bėgikų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Molėtų, Jonavos, Kaišiadorių, Ignalinos, Ukmergės, Vilkaviškio, Prienų, Švenčionių, Visagino, Klaipėdos, Šiaulių miestų bei Žeimių, Karmėlavos, Taujėnų, Vilkyčių miestelių.

Bėgimo „Pabaiskas – Ukmergė“ atidarymas vyko Pabaisko miestelyje, kuriame varžybų dalyvius sveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Pabaisko seniūnijos seniūnas Gediminas Lapukas, dalyvavo Pabaisko seniūnijos bendruomenės gyventojai.

11 km 600 m distanciją moterų tarpe pirmoji įveikė vilnietė Jovita Poškutė, antrą vietą užėmė Viktorija Varnagirytė iš Vilkaviškio, trečią vietą – Indrė Valaitė iš Vilniaus.

Vyrų 11 km 600 m bėgime geriausiai sekėsi vilniečiams, kurie ir užėmė visas tris prizines vietas. Greičiausiai distanciją įveikė ir pirmas finišo liniją kirto Andrej Jegorov, antros vietos apdovanojimas atiteko Remigijui Šniokai, o trečiąją vietą iškovojo Dominykas Pacauskas.

Taip pat buvo apdovanotas vyriausias bėgimo dalyvis 79 metų Jonas Vilčinskas iš Vilniaus. Sportininkas po finišo tryško puikia nuotaika ir energija.

Jauniausiojo dalyvio prizas atiteko 13 metų sportininkui Mikui Makušinui, kuris atvyko iš Panevėžio.

Atbėgę sportininkai buvo vaišinami skania karšta arbata ir bandelėmis. Taip pat visi bėgimo dalyviai galėjo papietauti „Vilkmergės“ restorane bei išsimaudyti ir pasikaitinti, atgauti savo jėgas Ukmergės baseine.

Organizatorių vardu dėkojame gausiai atvykusiems sportininkams ir sirgaliams, kurie palaikė bėgikus finišo linijoje.