Rajono futbolo turnyrą laimėjo „Gevara“

1014
    0

DSCF9829

Baigėsi rajono futbolo 7X7 pirmenybės. Keturių komandų turnyrą laimėjo komanda „Gevara“.

Visos keturios turnyre dalyvavusios komandos sužaidė tarpusavyje. Visas trejas rungtynes laimėjo „Euro-5“ komanda. Įmuštų ir praleistų įvarčių santykis buvo 13:5. Antroje vietoje buvo „Gevara“, trečioje – „Sporto centro – 1“ komanda. Visas rungtynes pralaimėjo „Sporto centro – 2“ komanda.

Pasibaigus tarpusavio rungtynėms kovoje dėl trečios vietos susitiko „Sporto centro – 1“ ir „Sporto centro – 2“ komandos. Varžybas rezultatu 6:4 laimėjo „Sporto centro – 2“ komanda ir užėmė trečią vietą.

DSCF9835

Dėl pirmos vietos kovojo „Euro – 5“ ir „Gevaros“ komandos. Atkaklias varžybas 2:1 laimėjo „Gevara“ ir tapo turnyro nugalėtoja.

DSCF9837

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Arnas Ramanauskas („Sporto centras – 2“), Mantas Tuškevičius („Sporto centas – 1“), Artūras Naumavičius („Euro – 5“), Nerijus Kačinskas („Gevara“).