Pradinis Švietimas Projektas „Sveikatingumo takais“ Jono Basanavičiaus gimnazijoje

Projektas „Sveikatingumo takais“ Jono Basanavičiaus gimnazijoje

2038
0

Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijoje vyko tradicinė Sveikatingumo savaitė, kurią organizavo gimnazijos kūno kultūros mokytojai Vilma Grigienė, Saulius Grigas, Rasa Ordavičienė, Rimantas Masiulevičius, šokio mokytoja Egidija Merenanu bei mokyklos psichologė Edita Usonienė. Šio renginio tikslas – mokytis patirti judėjimo džiaugsmą, stiprinti sveikatą ir fizines galias, ugdyti judesių kultūrą. Sveikatingumo savaitė, kaip ir kasmet, sulaukė didžiulio gimnazistų dėmesio. Mokiniai rungėsi populiariausiose krepšinio, futbolo, tinklinio bei stalo teniso, grindų riedulio varžybose. Taip pat vyko šokių konkursas, integruota psichologijos ir kūno kultūros pamoka psichikos sveikatos dienai paminėti.

Krepšinio aikštelėje nenugalimos tapo 3a ir 2a klasių vaikinų komandos, 3b ir 2b merginų komandos. Tiek futbolo, tiek tinklinio varžybose pergales iškovojo 2a ir 4a klasė, grindų riedulio čempionai – 4d klasė.

Stalo teniso varžybose 3-4 gimnazijos klasių tarpe savo 4a klasei pergalę atnešė Nojus Verbickas, 1-2 gimnazijos klasių tarpe – Dovydas Bikulčius, besimokantis 2b klasėje.

Šokio konkurse trečiąją vietą užėmė 3a klasė, geriausiai sušokusi komandinį šokį bei 2c klasė, kuri gausiausiai dalyvavo šokių varžybose. Antroji vieta atiteko 1c klasei, jie antrąją vietą iškovojo sušokę energingiausiai. Nugalėtojais pripažinta 2a klasė, jai atiteko pereinamoji šokių konkurso taurė. Kartu su šokėjais pasirodė ir mokytojai, padėję klasių komandoms laimėti: Daiva Prokapienė, Laimutė Nazimovienė, Jovita Šniokienė, Vilma Grigienė ir Saulius Grigas.

Sveikatingumo savaitės metu buvo atidaryta paroda, kurioje įamžintos sporto varžybų akimirkos – tai padėka mokiniams, garsinantiems Jono Basanavičiaus gimnaziją savo sportiniais pasiekimais. Ją parengė 3a klasės mokinės Vija Suslavičiūtė ir Gabija Požerskaitė.

Sporto savaitę vainikavo geriausiųjų apdovanojimai – medalius, taures ir padėkas įteikė gimnazijos direktorius Valentinas Gendvilis. Nepamiršti ir padėkos raštais apdovanoti prie organizavimo prisidėję, teisėjavę varžybose mokiniai – Julius Larinas, Tomas Urbonavičius, Laurynas Eigelis, Karolis Ingaunis.

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad 2017 metų sportiškiausia klasė 1-2 gimnazijos klasių tarpe antrus metus iš eilės tapo 2a klasė, o vyresniųjų tarpe – 4a.

Ši savaitė visiems gimnazijos bendruomenės nariams suteikė ypatingai džiugių emocijų ir nuoširdžių šypsenų.