Pradinis Seminarai Profsąjungų seminaras Karklėje

Profsąjungų seminaras Karklėje

1451
0

PICT0103

Po grandiozinio praūžusio muzikos festivalio Karklėje, šių metų rugpjūčio 21- 24 dienomis, surengtas Lietuvos Žemės ūkio darbuotojų Profesinių sąjungų federacijos seminaras Karklėje, „Žilvičio“ poilsiavietėje.

Profsąjungų seminarai Karklėje, „Žilvičio“ poilsiavietėje, rengiami du kartus per metus. Tai apie birželio vidurį ir prieš paskutinę rugpjūčio savaitę, kai iš stovyklos išvyksta moksleiviai.
Vasarą Karklėje „Žilvičio“ poilsiavietėje poilsiauja vaikai. Šiemet jų poilsiavo daugiau kaip 1300, kalbėjo „Žilvičio“ stovyklos direktorius Bronius Kalvaitis. Į seminarą susirinko gausus būrys profsąjungiečių iš visos Lietuvos: Panevėžio, Ignalinos, Alytaus, Marijampolės ir kitų rajonų profsąjungos atstovai. Jų tarpe dalyvavo ir Ukmergės rajono profesinių sąjungų susivienijimas su savo profsąjungiečiais iš įvairių profsąjungų, net trisdešimt du seminaro dalyviai: UAB „Ukmergės Melioracija“, Lietuvos slaugos specialistų organizacija Ukmergės PSPC skyrius, AB „Ukmergės Gelžbetonis“, AB „Umega Vienmega“ ir kiti.

PICT0048

Dienotvarkėje: Paskaita „Stresas ir jo valdymas“, profesinių sąjungų narių socialinė, ekonominė padėtis, darbuotojų sauga ir sveikata, LŽŪDPSF Respublikinės tarybos posėdis, kiti einamieji klausimai, išvykos.
Moterų komisijos organizuota paskaita „Stresas ir jo valdymas“. Apie tai kalbėjo psichologė Gražina Alinaitė Vaivadienė.

PICT0050

Apie Profesinių sąjungų narių socialinę, ekonominę padėtį Lietuvoje kalbėjo LŽŪDPS federacijos pirmininkė Regina Dapšytė. Apie darbuotojų saugą ir sveikatą Lietuvoje, ir įmonėse pranešimuose kalbėjo LŽŪDPS  Federacijos pirmininkė Regina Dapšytė. Kitais rūpimais klausimais kalbėjo Onutė Žvikienė ir Bronius Kalvaitis.
Profsąjungiečiai dalinosi patirtimis, diskutavo jiems rūpimais einamais klausimais.

PICT0051

Čia oras neprognozuojamas. Ir be debesų liūtys pliaupia.  Laisvu nuo paskaitų laiku aplankėme Karklėje esančias kapinaites, Boso elnyną, grožėjomės jūra, pasivaikščiojome nauju Palangos tiltu.
Praslinkus jūroje audrai, ant kranto teko rasti smulkių gintarėlių. Prieš paskutinę seminaro dieną dalyviai skubėjo palydėti saulės.

PICT0073

Kaip rašė portalas DELFI, kad po muzikos festivalio, Karklėje palikta daugybė šiukšlių, tai galiu visus patikslinti, kad teritorija sutvarkyta ir šiukšlės „Žilvičio“ poilsiavietėje nesimėto ir neskraido, kad gausios liūtys praėjo, tai dar ir dabar jos „Žilvičio“ poilsiavietės neaplenkia.

Ukmergės rajono profesinių sąjungų susivienijimo revizijos komisijos pirmininkė GENOEFA POVILAVIČIENĖ

PICT0084

PICT0095

PICT0115

PICT0120

PICT0125

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here