Pradinis Sportas Kitas sportas Prasidėjo atkrintamosios varžybos

Prasidėjo atkrintamosios varžybos

2446
0
vilkmerge.lt nuotr.

Artėja prie pabaigos rajono krepšinio pirmenybės. Sužaidusios rungtynes pogrupiuose komandos iškovojusios 1 – 4 vietas susitinka ketvirtfinaliuose. Laimėjusios keliauja tolyn, o pralaimėjusioms tenka kovoti dėl penktos vietos.

A pogrupyje užėmusi pirmą vietą „UTVM“ komanda susitiko su 4 vietą B pogrupyje užėmusiais „Vepriais“ ir „UTVM“ nugalėjo rezultatu 106:58. „Viesulas“ (A3) rezultatu 63:47 nugalėjo „Globay“ (B2). „Devynetai“ (B1) 91:68 nugalėjo „System Air“ (A4). „Išvien“ (A2) 109:97 nugalėjo „Sporto centro I“ (B3) komandą.

Pusfinalyje balandžio 7 d. 11 valandą susitiks „UTVM“ ir „Viesulas“. Kitame pusfinalyje 12.30 valandą susitiks „Devynetai“ ir „Išvien“.

Kovoje dėl penktos vietos balandžio 8 d. 11 valandą susitiks „Vepriai: ir „Globay“, 12.30 valandą susitiks „System Air“ ir „Sporto centro I“ komandos.