Pradinis Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Vairavo neblaivus; Sumušė sugyventinis; Apvogti butai

POLICIJOS SUVESTINĖ: Vairavo neblaivus; Sumušė sugyventinis; Apvogti butai

1088
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Spalio 5 dieną, apie 00.00 val., namuose, Ukmergėje, sugyventinis (gim. 1974 m.), būdamas neblaivus, konflikto metu mušė sugyventinę. Dėl suduotų smūgių spalio 7 dieną moteris kreipėsi į VŠĮ „Ukmergės ligoninė“ priėmimo-skubios pagalbos skyrių, kur apžiūrėję medikai diagnozavo dešinio šono sumušimą.

Spalio 7 dieną, apie 23.36 val., patruliavę pateigūnai pastebėjo Vilniaus g. važiuojantį automobilį OPEL CORSA, kuris sukdamas į Antakalnio g., užvažiavo ant šaligatvio. Privažiavus prie automobilio paaiškėjo, kad būdamas neblaivus automobilį vairavo 39-erių metų Ukmergės gyventojas. Vairuotojui nustatytas 3,16 promilių girtumas.

Spalio 7 dieną, 23.30 val., buvo gautas pranešimas, kad Ukmergės r., Veprių mstl., apvogtas butas. Patekus pro langą iš buto dingo metalinis seifas, kuriame buvo laikomi įvairūs asmeniniai dokumentai. Žala tikslinama.

Spalio 8 dieną, apie 13 val. 30 min. vyras, grįžęs į namus Ukmergėje, Dirvonų g., pastebėjo, kad išlaužtos sandėliuko durys, išimtas namo rūsio langas. Iš automobilio Mazda 626 pavogtas akumuliatorius bei magnetola,. Iš sandėliuko niekas nepavogta į namo vidų patekta nebuvo. Dėl išlaužtų sandėliuko durų ir pavogtų daiktų padaryta 160 eurų žala.

Spalio 8 dieną, apie 20.25 val., Stoties g., Ukmergėje, 18-metis vairavo automobilį Audi 80 neturėdamas teisės vairuoti, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Alkoholio kiekio matuokliu jam nustatytas 1,58 promilių girtumas.

Ukmergės policijos informacija

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here