POLICIJOS SUVESTINĖ: Vairavo neblaivus; Sumušė sugyventinis; Apvogti butai

POLICIJOS SUVESTINĖ: Vairavo neblaivus; Sumušė sugyventinis; Apvogti butai

546
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Spalio 5 dieną, apie 00.00 val., namuose, Ukmergėje, sugyventinis (gim. 1974 m.), būdamas neblaivus, konflikto metu mušė sugyventinę. Dėl suduotų smūgių spalio 7 dieną moteris kreipėsi į VŠĮ „Ukmergės ligoninė“ priėmimo-skubios pagalbos skyrių, kur apžiūrėję medikai diagnozavo dešinio šono sumušimą.

Spalio 7 dieną, apie 23.36 val., patruliavę pateigūnai pastebėjo Vilniaus g. važiuojantį automobilį OPEL CORSA, kuris sukdamas į Antakalnio g., užvažiavo ant šaligatvio. Privažiavus prie automobilio paaiškėjo, kad būdamas neblaivus automobilį vairavo 39-erių metų Ukmergės gyventojas. Vairuotojui nustatytas 3,16 promilių girtumas.

Spalio 7 dieną, 23.30 val., buvo gautas pranešimas, kad Ukmergės r., Veprių mstl., apvogtas butas. Patekus pro langą iš buto dingo metalinis seifas, kuriame buvo laikomi įvairūs asmeniniai dokumentai. Žala tikslinama.

Spalio 8 dieną, apie 13 val. 30 min. vyras, grįžęs į namus Ukmergėje, Dirvonų g., pastebėjo, kad išlaužtos sandėliuko durys, išimtas namo rūsio langas. Iš automobilio Mazda 626 pavogtas akumuliatorius bei magnetola,. Iš sandėliuko niekas nepavogta į namo vidų patekta nebuvo. Dėl išlaužtų sandėliuko durų ir pavogtų daiktų padaryta 160 eurų žala.

Spalio 8 dieną, apie 20.25 val., Stoties g., Ukmergėje, 18-metis vairavo automobilį Audi 80 neturėdamas teisės vairuoti, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Alkoholio kiekio matuokliu jam nustatytas 1,58 promilių girtumas.

Ukmergės policijos informacija

KOMENTUOTI