Pradinis Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Vairavo neblaivūs; Netikra kupiūra; Pasigedo seifo…

POLICIJOS SUVESTINĖ: Vairavo neblaivūs; Netikra kupiūra; Pasigedo seifo…

745
0

Rugsėjo 8 dieną, apie 12 val., vyras (g. 1990 m.) grįžęs į namus, Ukmergės r., Deltuvos sen., Deltuvos mstl., pastebėjo, kad neaiškiomis aplinkybėmis, iš gyvenamajame kambaryje esančios komodos, iš piniginės dingo 120 eurų.

Laikotarpyje nuo rugsėjo 1 dienos iki rugsėjo 4 dienos Ukmergės r., Šešuolių sen., Liaušių k. fermoje iš traktoriaus MTZ pavogti du 100 Ah akumuliatoriai, taip pat dingo kanistro su 20 l dyzelino. Vėliau pastebėta, kad iš traktoriaus MTZ užsukamo bako išleistas dyzelinas, apie 100 l. Preliminari žala – 250 eurų.

Rugsėjo 6 dieną gautas pareiškimas, kad PC „EIFELIS“ iš parduotuvės „Dovanų sala“ dingo kasos aparato knyga ir seifas su pinigais. Preliminari žala – 2000 eurų.

Rugsėjo 7 dieną Vilniaus AVPK Ukmergės r. PK gautas Lietuvos banko Grynųjų pinigų departamento pranešimas, kad rugpjūčio 28 dieną Lietuvos banko Grynųjų pinigų departamento Ekspertizės ir techniniame skyriuje buvo gautas EUROCASH1 prašymas ištirti 2002 m. laidos 50 eurų nominalo banknotą. Banknotas buvo paimtas atliekant inkasaciją MAXIMA parduotuvėje, Žiedo g., Ukmergėje. Atlikus tyrimą nustatyta, kad 50 eurų nominalo banknotas neatitinka eurų banknotų spausdinimo reikalavimų ir yra netikras.

Rugsėjo 10 dieną, apie 10.20 val., Vilniaus AVPK Ukmergės r. PK reagavimo sk. patruliai Taujėnų mst.,Ukmergės g. sustabdė automobilį Opel Vectra, kurį vairavo neblaivus vyras (g. 1988 m.), gyv. Laičių k., Ukmergės r. Alkoholio kiekio matuokliu jam nustatytas 2,55 promilių girtumas.

Rugsėjo 10 dieną, apie 17.06 val., gavę iškvietimą Ukmergės r. PK RS patruliai nuvyko į eismo įvykį kelyje A6, ties Šventupės k. Eismo įvykyje dalyvavo automobilio VW SHARAN, kurio vairuotojas (gim. 1956 m.) buvo neblaivus. Vairuotojas, vairuodamas automobilį ir bandydamas apsisukti, nuvažiavo į griovį. Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojui nustatytas 2.85 promilės girtumas.

Rugsėjo 11 dieną, 14.34 val.,  Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Ukmergėje  Malkų ir Trakų g. sankirtoje susidūrė  taxi automobilis Seat ir motoroleris, nukentėjo 16 metų vaikinas.

Ukmergės policijos ir Bendrojo pagalbos centro informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here