Pradinis Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo šeimoje; Įsilaužta į namą; Sužalojo kaimynę

POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo šeimoje; Įsilaužta į namą; Sužalojo kaimynę

891
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Lapkričio 10 dieną, apie 18 val., namuose, Ukmergėje, būdamas neblaivus vyras (gim. 1966 m.) išgertuvių metu kilus konfliktui sudavė du smūgius kumščiais į šonus ir vieną smūgį delnu į dešinį skruostą savo sugyventinei (gim. 1967 m.). Dėl suduotų smūgių moteris patyrė fizinį skausmą. VŠĮ „Ukmergės ligoninė“ priėmimo-skubios pagalbos skyriuje J. Baškauskaitei diagnozuoti nugaros apatinės dalies ir veido sumušimai.

Spalio 5 dieną į bankomatą Ukmergėje bandyta įnešti 20 eurų banknotą. Patikrinus Lietuvos banko grynųjų pinigų departamente, gauta išvada, kad banknotas yra netikras.

Lapkričio 11 dieną, apie 19 val., Ukmergės raj., Vidiškių mst., išgertuvių metu kaimynė metaliniu plaktuku sudavė vieną kartą į dešinės kojos čiurną savo kaimynei (g. 1984 m.), taip jai sukeldama fizinį skausmą. Pristačius į Ukmergės ligoninės priėmimą, nustatytas dešinės kojos čiurnos sumušimas.

Lapkričio 11 dieną, pastebėta, kad Ukmergėje, Atgimimo g., išdaužtas gyvenamo namo langas. Pro langą patekta į namo vidų, jame išvartyti daiktai. Ar kas pavogta iš namų neaišku. Savininkė (gim. 1938 m.) buvo išvykusi. Materialinė žala tikslinama.

Ukmergės policijos informacija

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here